TOPlist

Rodinný dům, Jáchymovská 411

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný dům se nachází v centru Perninku. Parkoviště je u domu. Sjezdovky v dosahu 500 m. Běžecké tratě v blízkosti.
Vybavení a služby
Poskytujeme pronájem bytů a pokojů v příjemném prostředí, zejména pro rodiny s dětmi. Celkem 24 míst, bez stravování. V přízemí se zvláštním vchodem se nachází samostatný byt 1+1 pro 4 osoby (kuchyň, sprcha, WC) a samostatný byt 1+0 pro 4 osoby (kuchyň, sprcha, WC). V patře se zvláštním vchodem je jeden samostatný byt 2+1 pro 4 osoby (kuchyň, sprcha, WC), 2x čtyřlůžkový pokoj a 2x dvoulůžkový pokoj. K pokojům náleží velká kuchyň, 2x WC, sprcha. Kuchyně jsou kompletně vybaveny. V bytech i pokojích je TV, satelit. Velká kuchyň v patře slouží i jako společenská místnost. K dispozici jsou 2 dětské postýlky, 2 dětské stoličky, hračky, hry. Možnost připojení k internetu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě jsou k dispozici lyžařské vleky (dětský vlek, možnost výuky lyžování, půjčovna lyžařské výstroje, občerstvení), osvětlené kolečko pro běžkaře a pravidelně upravované běžecké stopy (napojení na Krušnohorskou magistrálu v délce cca 40km). V létě se nabízí velké množství pěších a cykloturistických tras. Vlakové a autobusové spojení umožňuje rovněž mnoho výletů do okolí. V nedaleké obci Potůčky se nachází krytý bazén. V Perninku najdete kromě penzionů, restaurací a obchodů také lékárnu, zdravotní středisko, čerpací stanici, kadeřnictví, poštu a kino.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz