PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rodinná farma Chloumek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chloumek je pouhou hodinu jízdy autem z Prahy směrem na Liberec (rychlostní silnice R10). Odbočíte na město Turnov a prodete jím směrem na Lomnici n. P. Asi 1 km za Turnovem projedete vesnicí Bělá/Mírová pod Kozákovem. Pokračujte rovně po silnici asi 1 kilometr do kopce a před velkým bílým domem na pravé straně odbočte vpravo (téměř 360°), na úzkou asfaltku, která Vás přivede k našemu domu. Naše farma je na pravé straně označena cedulí - Ubytování Chlomek. Pozor! Neodbočujte podle navigace v Bělé kolem restaurace U Medvěda. Silnice je úzká.
Vybavení a služby
Apartmá má tři ložnice, celkem až pro 9 osob, velký společný obývací pokoj, kompletně vybavenou kuchyň, dvě sociální zařízení (velkou koupelnu s vanou, WC a pračkou, sprchový kout s WC). Kuchyň je vybavena sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, velkou lednicí s malým mrazáčkem uvnitř, dřezem a veškerým nádobím. V obývacím pokoji je televize se satelitem. V létě si můžete užít i velkého balkonu,ale hlavně rozlehlé zahrady, kde naleznete i letní posezení a ohniště. Kdykoliv si můžete vychutnat atmosféru posezení u ohně pod letní oblohou plné hvězd. U nás naleznete soukromí, ale naše rodina vám kdykoliv ráda pomůže nebo poradí. Malé děti mohou na naší farmě poznávat domácí zvířata - kozy, ovečky, králíky nebo slepice, nově i lamu. Můžete si zkusit podojit kozu, sušit seno a další věci z běžného života na farmě. Nabídneme Vám čerstvé mléko, tvaroh, vejce, brambory nebo ovoce z našeho sadu kdykoliv budete chtít. V zimě je otevřena nová sjezdovka Vlek Struhy cca 10 min. pěšky od domu.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Krajina kolem města Turnov je pro svou krásu nazývána Český Ráj. Doporučujeme navštívit nádherná skalní města okolo Hrubé Skály a Jičína. Své štěstí můžete zkusit při hledání ve starém nalezišti drahokamů na Kozákově. Za návštěvu stojí i krápníkové jeskyně Bozkov s největším podzemním jezerem v České republice. V krajině kolem nás je mnoho krásných hradů a zámků. Dominantou oblasti je zřícenina hradu Trosky, ale za návštěvu stojí rozhodně i hrad Kost, zámek Sychrov a nebo Hrubý Rohozec. Zajímavé jsou i vyhlídkové lety z nedalekého letiště v Hodkovicích n. M. Děti určitě zaujme výlet do ZOO a safari ve Dvoře Králové, nejvyšších českých hor Krkonoš a nebo do nově rekonstruované botanické a zoologické zahrady v Liberci. Za nepříznivého počasí můžete navštívit akvapark Babylon v Liberci. V zimě, jsou na dosah lyžařské areály Jizerských hor a Krkonoš.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz