Poloha a dosažitelnost

Obec Výsluní leží na úpatí Krušných hor. Poloha GPS: 50°27´56.65´N, 13°14´ 15.45E, vzdálenost do větších měst: Chomutov 15km, Kadaň 16km, Klášterec nad Ohří 18km, Klínovec 25km, hraniční přechod 8km. Vlakové spojení pouze o víkendu. K vlakové zastávce je to 2,5km. Autobusové spojení pondělí - neděle. Autobusová zastávka 100m

  Vybavení a služby

V přízemí budovy je stylová restaurace s 25 místy. Možnost celodenního stravování, konání rodinných a podnikových oslav, rautů. V restauraci jsou krbová kamna. Možnost venkovního posezení s grilováním, úschovna kol a lyží zdarma, Wi-Fi zdarma, vlastní parkoviště zdarma, Vaši domácí mazlíčkové nám nevadí. V I.patře jsou 4 pokoje: 1/2 lůžka, 2/3 lůžka, 1/4 lůžka. Možnost přistýlek, na chodbě je 2x sociální zařízení, klubovna s pujčovnou společenských her, knih, DVD.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Okolí Výsluní je vhodné jak k letní turistice tak zimní. V létě je zde možnost koupání v rybníku, či v nedalekém koupališti v Chomutově (Kamencové jezero), Klášterci nad Ohří aqupark, nebo v Německu cca 15km Marienberg aqupark. V okolí je mnoho kulturních památek: kostel sv.Václava ve Výsluní, nedaleký hrad Hasištejn, historicé město Kadaň, Klášterec nad Ohří zámek, Červený Hrádek zámek, Chomutov atd. Dále lze navštívit ZOO Chomutov, Klínovec možnost lyžování, cykloturistika, houbaření.

Zpět


TOPlist
  Restaurace U Zlatého Jelena Výsluní
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Restaurace U Zlatého Jelena
Ceník ubytování a stravování