Restaurace U Zlatého Jelena - Poloha, Služby, Okolí

Restaurace U Zlatého Jelena

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Výsluní leží na úpatí Krušných hor. Poloha GPS: 50°27´56.65´N, 13°14´ 15.45E, vzdálenost do větších měst: Chomutov 15km, Kadaň 16km, Klášterec nad Ohří 18km, Klínovec 25km, hraniční přechod 8km. Vlakové spojení pouze o víkendu. K vlakové zastávce je to 2,5km. Autobusové spojení pondělí - neděle. Autobusová zastávka 100m
Vybavení a služby
V přízemí budovy je stylová restaurace s 25 místy. Možnost celodenního stravování, konání rodinných a podnikových oslav, rautů. V restauraci jsou krbová kamna. Možnost venkovního posezení s grilováním, úschovna kol a lyží zdarma, Wi-Fi zdarma, vlastní parkoviště zdarma, Vaši domácí mazlíčkové nám nevadí. V I.patře jsou 4 pokoje: 1/2 lůžka, 2/3 lůžka, 1/4 lůžka. Možnost přistýlek, na chodbě je 2x sociální zařízení, klubovna s pujčovnou společenských her, knih, DVD.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí Výsluní je vhodné jak k letní turistice tak zimní. V létě je zde možnost koupání v rybníku, či v nedalekém koupališti v Chomutově (Kamencové jezero), Klášterci nad Ohří aqupark, nebo v Německu cca 15km Marienberg aqupark. V okolí je mnoho kulturních památek: kostel sv.Václava ve Výsluní, nedaleký hrad Hasištejn, historicé město Kadaň, Klášterec nad Ohří zámek, Červený Hrádek zámek, Chomutov atd. Dále lze navštívit ZOO Chomutov, Klínovec možnost lyžování, cykloturistika, houbaření.
TOPlist