Poloha a dosažitelnost

Restaurace a penzion U Svaté Barbory, Řehlovice, Dubice 39, 400 02, okres Ústí nad Labem. GPS 50°35'23.252''N, 14°1'20.602''E. Vlakové nádraží Radejčín cca 2km. MHD Ústí nad Labem, Autem z E55 ve Velemíně odbočit na Bílý Újezd, Radejčín cca 11km. Po dálnici D8 sjezd č.65 směr Řehlovice, Velemín cca 5km.

  Vybavení a služby

Restaurace: Otevírací doba denně od 11,00 - 22,00hod. Celodenní stravování, možnost snídaní pro ubytované. Venkovní terasa s výhledem na Labe. Dětské hřiště. Salonek pro 18lidí Penzion Penzion U Svaté Barbory nabízí, jak klasické ubytování v penzionu (společná kuchyň), tak i ubytování hotelového typu ve standardních dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením. S možností přístýlky. S celkovou kapacitou přes 40 lůžek. Je to ideální místo, kde se dá pořádat rodinná oslava, svatba, podniková akce i školení. Je zde možnost pořádat rodinné oslavy, svatby, podnikové akce a školení. Společenská místnost pro 40 lidí nabízí možnost dataprojekce, TV, DVD. Možnost připojení k internetu - WiFi.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

České středohoří a jeho nejvyšší hora Milešovka nabízí pestrá a malebná místa pro aktivní odpočinek, kde se zde provozovat cykloturistika, pěší turistika, jízda na koni, golf pro začátečníky, golf pro pokročilé 5 golfových hřišť v okruhu 30km,(Kotlina Terezín 20km, Terasy Ústí nad Labem 15km, Barbora Teplice 25km, Cínovec 30km, Libouchec 25km). plavba výletní lodí po Labi. Dále zde naleznete hrady a zámky (Libochovice, Ploskovice, Hrad Střekov, Házmburk)atd.

Zpět


TOPlist
  Restaurace a penzion U Svaté Barbory
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Restaurace a penzion U Svaté Barbory
Ceník ubytování a stravování