Restaurace a penzion U Svaté Barbory

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Restaurace a penzion U Svaté Barbory, Řehlovice, Dubice 39, 400 02, okres Ústí nad Labem. GPS 50°35'23.252''N, 14°1'20.602''E. Vlakové nádraží Radejčín cca 2km. MHD Ústí nad Labem, Autem z E55 ve Velemíně odbočit na Bílý Újezd, Radejčín cca 11km. Po dálnici D8 sjezd č.65 směr Řehlovice, Velemín cca 5km.
Vybavení a služby
Restaurace: Otevírací doba denně od 11,00 - 22,00hod. Celodenní stravování, možnost snídaní pro ubytované. Venkovní terasa s výhledem na Labe. Dětské hřiště. Salonek pro 18lidí Penzion Penzion U Svaté Barbory nabízí, jak klasické ubytování v penzionu (společná kuchyň), tak i ubytování hotelového typu ve standardních dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením. S možností přístýlky. S celkovou kapacitou přes 40 lůžek. Je to ideální místo, kde se dá pořádat rodinná oslava, svatba, podniková akce i školení. Je zde možnost pořádat rodinné oslavy, svatby, podnikové akce a školení. Společenská místnost pro 40 lidí nabízí možnost dataprojekce, TV, DVD. Možnost připojení k internetu - WiFi.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
České středohoří a jeho nejvyšší hora Milešovka nabízí pestrá a malebná místa pro aktivní odpočinek, kde se zde provozovat cykloturistika, pěší turistika, jízda na koni, golf pro začátečníky, golf pro pokročilé 5 golfových hřišť v okruhu 30km,(Kotlina Terezín 20km, Terasy Ústí nad Labem 15km, Barbora Teplice 25km, Cínovec 30km, Libouchec 25km). plavba výletní lodí po Labi. Dále zde naleznete hrady a zámky (Libochovice, Ploskovice, Hrad Střekov, Házmburk)atd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz