Poloha a dosažitelnost

Rekreační středisko Rybník se nachází uprostřed dosud civilizací nedotčené panenské přírody CHKO Český les. Objekt je ideální pro školy v přírodě, soustředění sportovců, firemní školení, konání různých společenských akcí, svateb apod. cca 80km z Plzně. Autobusové spojení přímo na místo, vlak cca 6km.

  Vybavení a služby

V obci Rybník nabízíme ubytování ve třech objektech cca 200 m od sebe vzdálených. Hlavní objekt - Rekreační středisko Rybník má celkem 64 lůžek ve třiadvaceti 2 - 6 lůžkových pokojích. Z toho 13 pokojů má vlastní sociální zařízení a TV.Všechny pokoje jsou nově vybaveny. K dispozici je vybavená kuchyňka pro vlastní vaření, stolní tenis, společenská a školící místnost s dětským koutkem, TV, DVD, venkovní posezení s grilem. Ubytování nabízíme i v cca 200 m vzdáleném pensionu Na Zátiší, kde je k dispozici 7 pokojů v turistické kategorii se společným soc. zařízením s kapacitou 26 lůžek.Objekt je ideální pro skupiny, jeho součástí je společenská místnost vybavená menší kuchyňkou, Tv, stolním tenisem...Zcela nově vybudované 4 apartmány ve Sportovně relaxačním centru Rybník mají celkově 15 lůžek - podrobné informace naleznete zde níže nebo v pravé části našich webových stránek. Stravovat se je možné v hlavní budově Rs Rybník. Stravování zajišťujeme v naší stylové restauraci s letní terasou formou snídaní, polo či plné penze. Úschova kol a parkoviště u objektu zdarma, obchod s potravinami přímo u objektu. Wifi free - připojení k internetu v celém objektu RS Rybník a Sportovně relaxačního centra Rybník zdarma. SPORTOVNĚ RELAXAČNÍ CENTRUM - Areál se nachází cca 200 m od hlavní budovy Rekreačního střediska Rybník. Toto centrum je přístupné nejen pro naše ubytované hosty, ale i pro celou širokou veřejnost a plně navazuje na provoz Rekreačního střediska Rybník a pensionu Na Zátiší. Poskytuje dostatečné zázemí nejen pro aktivní odpočinek rodin, soustředění sportovců, firemním akcím ...... Nachází se zde moderní osvětlené víceúčelové hřiště s umělým povrchem, dále pak bowling se dvěma drahama a barovým posezením až pro 40 osob, fitnes, sauna a solárium. Jsou zde vybudovány 4 komfortní rodinné apartmány s kuchyňkou a sociálním zařízením s celkovou kapacitou 15 lůžek. Po předchozí objednávce je možné využít služeb maséra, či kadeřnictví. V celé budově je wifi připojení k internetu zdarma . Jelikož jde o objekt, který před časem obývala pohraniční policie, tak jsou zde ponechány ve stávající podobě i dvě vězeňské cely, které poslouží všem, kdo budou chtít poznat atmosféru pobytu za mřížemi. Stejně tak bude tento dočasný "azyl" připraven např. pro neúspěšné účastníky různých sázek a sportovních klání např. při bowlingu apod. Srdečně zveme k návštěvě a věříme, že tento projekt zpříjemní a zkvalitní chvíle odpočinku všech našich hostů ! Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií fondem pro regionální rozvoj.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný



  Rekreace a služby v okolí

Rádi Vám zapůjčíme kvalitní, vybavené horské kolo za cenu 150,- Kč/den. V místě je hřiště, přírodní koupaliště, možnost jízd na koni, množství značených cyklotras, navazujících na trasy v sousedním - 3km vzdáleném Bavorsku. V letní sezoně je to zde přímo houbařský ráj! Inspiraci k výletům po okolí najdete v odkazu naše TIPY NA VÝLET na www.rybnik-ceskyles.cz

Zpět


TOPlist
  Rekreační středisko Rybník
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační středisko Rybník
Ceník ubytování a stravování