Rekreační středisko Bystřička - Poloha, Služby, Okolí

Rekreační středisko Bystřička

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chatky se nachází v těsné blízkosti přehrady cca 300m. Z chatek je přímo krásný výhled na kaskády přehradní výpusti. Příjezd z hlavní cesty doleva - cedule AREÁL OBZOR. Parkování přímo u chatek. Možnost vlakové i autobusové dopravy. GPS: 49.419876,18.016967
Vybavení a služby
V areálu je celkem 6 chatek. Rozdělení osob na chatkách: 1.chatka 5 osob, 2.chatka 5 osob, 3.chatka 4+4 osoby, 4.chatka 4+4 osoby, 5.chatka 6 osob, 6.chatka 6 osob. Chatky jsou uvnitř rozmístěné na pokoje, kuchyňku s posezením, venkovní terasou a sociálním zařízením se sprchovým koutem. Chatky jsou plně vybavené, kde je vám k dispozici vařič, lednička, mikrovlná trouba, nádobí, dřevěný nábytek, povlečení.V areálu je kryté ohniště, společenská místnost s pinpongovým stolem. K zapůjčení jsou pálky, míčky, horská kola(2ks).

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přehrada má rozlohu 38 hektarů, travnaté pláže a je ideálním místem pro koupání a rekreaci. Především díky okolní malebné krajině je vyhledávaná pro koupání, vodní sporty, pěší turistiku, cykloturistiku, sportovní a rekreační rybaření. Přístup k vodě je volně přístupný. U hlavní pláže je půjčovna loděk. V blízkosti přehrady je v letních měsících v provozu letní kino a jiné kulturní a hudební akce.
TOPlist