Poloha a dosažitelnost

5km od Nového Města na Moravě, mimo obec, na pokraji lesa v klidném prostředí. Dosažitelnost vlakem - zastávka Olešná na Moravě, po dohodě odvoz autem do střediska. Autobusem - přes Nové Město na Moravě do Zubří, po dohodě odvoz autem do střediska. Vlastním autem přes Nové Město na Moravě směr Jimramov, v Novém Městě na Moravě za železničním přejezdem doprava do Zubří a podle směrovek do střediska.

  Vybavení a služby

14 standardních dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, 6 nadstandardních dvoulůžkových pokojů a 10 chatek. Každá ubytovací jednotka má vlastní sociální zařízení, vytápění přímotopy, TV. V hlavní budově je jídelna, kde jsou podávána jídla podle objednání (polopenze nebo plná penze), denní bar a klubovna. Místnosti jsou vhodné pro pořádání školení, seminářů, různých oslav a svatebních hostin. Snídaně bufetové, obědy a večeře výběrem ze 2 druhů jídel (jedno je vždy bezmasé).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V zatravněném areálu je hřiště pro rekreační plážový volejbal, víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem (volejbal, basketbal, nohejbal a tenis), přírodní jezírko se skluzavkou a možností koupání, dětské hřiště. Napojení na cyklotrasy bezpečnými lesními cestami, vhodnými i pro rodiče s dětmi. V zimních měsících areálem prochází upravované lyžařské běžecké tratě.

Zpět


TOPlist
  Rekreační středisko Zubří
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační středisko Zubří
Ceník ubytování a stravování