Poloha a dosažitelnost

Luka nad Jihlavou je malé klidné městečko. Klid a okolní příroda uspokojí všechny, kteří hledají odpočinek od civilizace. V okolí je dostatek cílů k výletům, vycházkám do přírody, nedaleké krajské město (12km) nabídne kulturní a společenské vyžití. Chalupa U Bílé skály se nachází na okraji lesa, na vlastním oploceném pozemku.

  Vybavení a služby

Ve verandě se nachází soc.zařízení se sprchou. Přízemí - byt 3+1 (max.6 osob), zařízená kuchyň s lednicí, el.trouba, mikrovlnka. Společenská místnost s televizí. Dvě ložnice. Podkroví - byt 2+1 (max. 4 osoby), společenská místnost s televizí a zařízeným kuchyňským koutem a vchodem na terasu s posezením. Dvě ložnice. Vlastní zatravněná zahrada s vydlážděným prostorem s možností posezení a stabilním grilem a udírnou.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Koupání - Luka, koupaliště 1000 m, Jihlava aguapark 12km. Rybaření - řeka Jihlava 200 m. Cyklostezka kolem řeky /Jihlava-Třebíč/200 m. Lesní stezka pro pěší k Bílé skále 2000 m. Lyžování - Luka, lyžařský vlek 1000 m. Výlety: ZOO a centrum Jihlava 12 km, historické město Telč 30km, zřícenina hradu Rokštejn 6 km,hrad Roštejn 30 km, vyhlídka Zaječí skok, zámek Brtnice, zámek Slavonice, zámek a klášter Polná 15 km, bazilika Třebíč 35 km, zámek Žďár nad Sázavou 35 km Města Havlíčkův Brod 35 km,Pelhřimov 40 km,Velké Meziříčí 30 km. Restaurace 1000m.Pizérie 1 000m,obchody 1000m Cyklostezka Jihlava -Třebíč./300 m/

Zpět


TOPlist
  Rekreační chalupa U bílé skály
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační chalupa U bílé skály
Ceník ubytování a stravování