Rajská Bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Rajská Bouda se nachází v centru rekreační oblasti Beskydy na úpatí Lysé hory. Příjezd možný po silnici E7 do Frýdku-Místku, odtud směr Frýdlant nad Ostravicí a Malenovice. Případně ze silnice E85 v Rožnově odbočit na Frenštát pod Radhoštěm, Frýdlantem n.Ostravicí a Malenovice. Nejbližší vlaková stanice je Frýdlant n.Ostravicí (3,5km), nejbližší autobusová zastávka je přímo u hotelu. Z vlakového nádraží je možné objednat hotelové taxi. Hotel disponuje vlastním parkovištěm o kapacitě 50 míst.
Vybavení a služby
V hotelu jsou 1,2,3,4,5-lůžkové pokoje, dále pokoje apartmánového typu a pokoje pro rodiny s dětmi se dvěma ložnicemi. Všechny pokoje jsou s vlastním prostorným hygienickým zázemím (WC, sprchový kout, vysoušeč vlasů), je možné zajistit si TV na pokoji, internet přes Wifi v celém hotelu. 15 pokojů je bezbariérových, bezbariér. je vstup do všech prostor hotelu. Hotel nabízí společenský sál (110 míst), salonek (25 míst), nekuřáckou jídelnu, letní terasu, skvělý DĚTSKÝ KOUTEK. Pro relaxaci - Solná Himalájská SAUNA, masáže, bowling, ping pong. Specializujeme se na tradiční domácí českou kuchyni. Prostory hotelu jsou vhodné pro rodinné dovolené s dětmi, společenské akce, firemní večírky a školení, jazykové kurzy, šachové turnaje, sportovní soustředění. Také pro školní výlety, školy v přírodě, lyžařské kurzy. Pro vícedenní pobyty nabízíme cenově zvýhodněné POBYTOVÉ BALÍČKY pro Rodiny s dětmi, SENIORSKÉ pobyty, RELAX pobyty, VÍKENDOVÉ pobyty. Vystavíme Vám Dárkové poukazy. Lze u nás využít slevu na Rodinné pasy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál SKI Malenovice, sjezdovka s umělým zasněžováním a osvětlením. Pustevny lyžařský areál. V létě možnost turistiky a cykloturistiky. Nejvyšší vrchol Beskyd - Lysá hora (1323m n.m.). Přehradní nádrže Baška, Olešná, Žermanice. Výlety na hrad Hukvaldy, hrad Štramberk. Jízdárna. Golf Čeladná. Aquapark Olešná ve Frýdku-Místku. Skanzen v Rožnově pod Radhoštěm
TOPlist