Privat Petr

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v klidné části blízko centra obce Benecka. Příjezd k domu po celý rok. V blízkosti domu je autobusová zastávka.
Vybavení a služby
Apartmán s vlastním vchodem, 2 pokoje (4 lůžka a 2 lůžka), soc.zařízení, vybavená kuchyňka (vařič, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí...), místnost na posezení s TV. Samostatné pokoje (2-4 lůžka) s vlastním soc.zařízením, pokoj v podkroví je s oddělenou ložnicí. Společná kuchyňka (varná deska, myčka nádobí, lednice, mikrovlnná trouba, nádobí...) a místnost na posezení s balkonem, krbvými kamny, dětským koutkem na hraní, s TV. Možno využít i jako uzavřený apartmán. Hostům poskytujeme kartu hosta umožňující čerpat slevy (na skipas, v půjčovnách, v restauracích atd.) Pro zájemce provádíme vyjížďky na saních a vodění dětí na našich koních.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Benecko je rekreační středisko nabízející turistům několik sjezdovek (i s technickým sněhem a večerním lyžováním) pro začátečníky i pokročilé lyžaře. K dispozici je několik lyžařských a snowboardových škol, půjčoven sportovních potřeb. Turistické a závodní běžecké tratě v okolí Benecka navazují na upravené trasy celých Krkonoš. V létě je možno využít velké množství dobře značených turistických a cykloturistických cest, možnost zahrát si tenis, volejbal či fotbal. Romantickým duším je určena vyjížďka na koních, saních či procházka po okolí s nádhernými výhledy na hory. Příjemným zakončením dne je posezení u ohně spojené s grilováním, ochutnávka krkonošských specialit v některé z mnoha místních restaurací či návštěva diskotéky. Z Benecka jsou snadno dostupná i další známá krkonošská střediska: Jilemnice, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov.
TOPlist