Privát Nováč - Poloha, Služby, Okolí

Privát Nováč

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází v klidné části města v blízkosti vlakového nádraží a sousedí v ulici Havlíčkova se samoobsluhou a restaurací. Vchod je možný pouze z ulice V Zátiší.
Vybavení a služby
Celkem je k dispozici sedm lůžek a čtyři přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s masážním sprchovým boxem s rádiem a barevným osvětlením. K výbavě patří plochá LCD televize a satelitní přijímač. V patře je společná kuchyňka vybavená nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem se zapékačem (snídaňový set) a lednicí s mrazákem. V domě je možné se připojit na bezdrátový vysílač internetu non-stop. Ve vstupní místnosti má každý pokoj k dispozici zamykatelnou skříňku na boty a přezůvky. V celém domě je zakázáno kouřit. Celý objekt je vybavený koberci a vstup je možný jen po přezutí. Na zahradě je k dispozici bazén s udržovanou vodou, posezení u zahradního stolu, po dohodě možnost grilování v zahradním krbu. Parkovaní je na oploceném vlastním pozemku. Po dohodě je možné poskytnout uzamykatelný prostor pro uložení kol, motorek a pod. Celý venkovní prostor je střežen cvičeným psem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí domku nabízí ideální podmínky pro turistiku na lyžích, na kole i pěšky. Je možné využívat málo frekventované dobře udržované a značené turistické cesty. Pro milovníky lesních plodů a houbaření jsou v okolí ideální rozsáhlé lesy. Charakter hor poskytuje trasy vhodné pro rekreační i trénované turisty a sportovce, nabízí také několik dobře udržovaných cyklotras různých obtížností, vhodných na kratší i celodenní výlety na kole. Velice dobrá dostupnost vše cca 30km od domu: ZOO Dvůr Králové n/Lab, Teplické skály, Broumovské stěny, muzeum MERKUR Police n/Metují. V těsné blízkosti se nachází vodní nádrž Rozkoš.
TOPlist