Poloha a dosažitelnost

Privát se nachází 700m nad mořem v klidné oblasti třetí zóny Krkonošského národního parku a je v bezprostřední blízkosti skiareálu Horní domky a upravovaných běžeckých tras. Svojí polohou je ubytování vhodné jak pro zimní, tak i pro letní rekreaci s možností parkování. V zimních měsících funguje zpoplatněný taxiskutr 607135597, kdy je možno využít jeho služeb na dovoz lyží, ruksaků, tašek při nepříznivém počasí a kalamitě z parkovišť P1-P4. V zimě lze sjíždět k sedačkové lanovce přímo od objektu a zkušenější lyžaři se mohou ze sjezdovek na lyžích i vracet. Ve velmi blízkém okolí je mnoho dalších lyžařských areálů, vhodných jak pro začátečníky, tak i pro náročné lyžaře, kteří mohou využít nejdelší sjezdovku v České republice.

  Vybavení a služby

Ubytování nabízíme ve 2 lůžkovém apartmánu s možností jedné přistýlky (protialergické deky a polštáře), kabelovou televizí (29 programů), internet WIFI, plně vybavenou kuchyňkou (el.sporák, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice), sprchovým koutem a sociálním zařízením. Voda z kohoutku je po rozborech vhodná i pro kojence. Vlastní vchod. Temperování je řešeno centrálním ústředním topením. V létě můžeme nabídnout ruský kulečník, zahradní gril, ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Nejbližší obchod Enapo s prodejní dobou i o víkendu cca 15min.chůze, Tesco na náměstí cca 30 min.Zdravotní středisko Medical centrum cca 10min. (ordinace denně od 9.00 - 20.00hod.(pro zimní sezonu) Restaurace v dosahu 5-10min. Zastávka SKIbusu 3min. vás propojí zdarma s celou Rokytnicí. Noční lyžování pod privátem od 19-21hod.cca 5min.pěší chůze nebo na lyžích. V místě také sportovní hala (možnost sauny), bowling, kuželna, snow tubing a další sportovní vyžití. V létě možnost navštívit adrenalin park (bikepark a lanové centrum),cykloturistika, paintball, tenisové kurty. Aquapark Liberec po celý rok, cca 50km od nás.

Zpět


TOPlist
  Privat Horní domky Rokytnice nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Privat Horní domky
Ceník ubytování a stravování