TOPlist

Privat Horní domky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Privát se nachází 700m nad mořem v klidné oblasti třetí zóny Krkonošského národního parku a je v bezprostřední blízkosti skiareálu Horní domky a upravovaných běžeckých tras. Svojí polohou je ubytování vhodné jak pro zimní, tak i pro letní rekreaci s možností parkování. Parkování přímo u privátu. V zimních měsících při kalamitě lze parkovat zdarma na vyhraženém místě pod privátem. cca 100m. V zimě lze sjíždět k sedačkové lanovce přímo od objektu. Ve velmi blízkém okolí je mnoho dalších lyžařských areálů, vhodných jak pro začátečníky, tak i pro náročné lyžaře, kteří mohou využít nejdelší sjezdovku v České republice.
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme ve 2 lůžkovém apartmánu s možností jedné přistýlky (protialergické deky a polštáře), kabelovou televizí, internet WIFI, plně vybavenou kuchyňkou (el.sporák, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice), sprchovým koutem a sociálním zařízením. Voda z kohoutku je po rozborech vhodná i pro kojence. Vlastní vchod se šatnou a vysoušečem obuvi. Temperování je řešeno centrálním ústředním topením. V létě můžeme nabídnout ruský kulečník, zahradní gril, ohniště.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejbližší obchod Enapo s prodejní dobou i o víkendu cca 15min.chůze, Tesco na náměstí cca 30 min. Zdravotní středisko Medical centrum cca 10min. (ordinace denně od 9.00 - 20.00hod. (pro zimní sezonu). Restaurace v dosahu 5-10min. Zastávka SKIbusu 3min. vás propojí zdarma s celou Rokytnicí. Noční lyžování pod privátem od 19-21hod. cca 5min.pěší chůze nebo na lyžích. V místě také sportovní hala (možnost sauny), bowling, kuželna, snow tubing a další sportovní vyžití. V létě možnost navštívit adrenalin park (bikepark a lanové centrum), cykloturistika, paintball, tenisové kurty. Aquapark Liberec po celý rok, cca 50km od nás.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz