TOPlist

Privat Horní domky

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
01.12. - 31.12. = 400,- Kč/osoba/noc
01.01. - 31.03. = 360,- Kč/osoba/noc

V ceně za ubytování je zahrnut rekreační a ubytovací poplatek městu
Letní sezona - ceny
Červen - září: 320,- Kč/osoba/noc

V ceně za ubytování je zahrnut rekreační a ubytovací poplatek městu
Období mimo sezónu - ceny
Cena je totožná s letní sezonou
Slevy:
Přistýlka -50,- Kč z ceny
Další informace:
Nejsme plátci DPH
Platnost ceníku od 31.3.2019
Platba za ubytování se platí v hotovosti při příjezdu.
V ceně: ložní prádlo, ručníky, utěrky, závěrečný úklid, voda a energie. Cena za povolení do zákazu vjezdu (modrá zóna, 50-100 Kč se platí zvlášť). Toto nařízení vydal MÚ Rokytnice nad Jizerou.
Ubytování je možné od 15hod. do 18hod., v pozdějších hodinách pouze po dohodě.
Ukončení pobytu do 10hod.
Stravování
Bez stravování, možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce sporák se sklokeramickou deskou, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz