Ubytování u Marušky - Poloha, Služby, Okolí

Ubytování u Marušky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v obci Černý Důl, v blízkosti restaurace a zastávky skibusu, který zajišťuje v zimní sezóně bezplatnou dopravu do lyžařského areálu v Černém Dole. Vzdálenosti: restaurace cca 50m, zastávka skibusu 20m, obchod s potravinami (denně otevřeno) cca 1km, autobusová zastávka cca 1km, lyžařský areál 1,5km. Okolní města a střediska: Vrchlabí 10km, Trutnov 22km, Jánské Lázně a skiareál Černá Hora 5km (možnost dopravy skibusem). Pec pod Sněžkou / Špindlerův Mlýn 25km. Ubytování je dosažitelné celoročně autem nebo autobusem, parkování před domem.
Vybavení a služby
Ubytování zajišťujeme v celkem 4 pokojích. Možnost pronájmu 2 pokojů jako jeden apartmán (2x 4 lůžkové pokoje, 2x koupelna, kuchyňský kout, vlastní vchod do zahrady). Všechny pokoje jsou 4-lůžkové. Dále je k dispozici společenská místnost s TV/SAT, wifi, úschovna lyží, přímo v objektu kadeřnictví. Skluzavka a pískoviště pro děti. Možnost zapůjčení dětské postýlky, vaničky a dětské jídelní židle.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Černý Důl patří mezi menší turistická střediska, ale i přesto má co nabídnout. Celoročně provozovaná sedačková lanovka Vás vyveze do míst, odkud snadno podniknete i s dětmi hřebenové výlety, cykloturistika – z obce jezdí cyklobusy do různých míst Krkonoš. Půjčovna kol v obci. Další možnosti v obci a okolí: v létě odkryté tenisové kurty, wellnes, masáže, vnitřní bazén a bowling v hotelu Aurum v Černém Dole, lanovka a rozhledna na Černé Hoře – 6km, koupaliště v Čisté v Krkonoších – 4km. Dobře dosažitelné jsou i krásné Adršpašské skály – 40km či hojně navštěvovaná ZOO ve Dvoře Králové – 30km. V zimě je lyžařské středisko svou různorodostí vhodné jak pro pokročilé lyžaře tak i pro začátečníky a především pro děti. V areálu se nachází dětský lyžařský vlek, několik lyžařských škol a restaurace s velkým dětským koutkem.
TOPlist