Ubytování u Krásů - privát

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
RD se nachází v klidném prostředí obce Zdíkov ca 10 min. pěší chůze od obecního úřadu směr Zadov, za kostelem 1.ulicí vlevo (tenis). Obec Zdíkov je obklopena krásnou krajinou, vhodnou v létě pro houbaření, rybaření, turistiku a cykloturistiku a v zimě pro lyžování v 7km vzdáleném lyžařském areálu Zadov (www.lazadov.cz) a nesčetným množstvím běžeckých tratí. Nejbližší město je Vimperk, kde mimo historických objektů naleznete více obch. středisek (Lidl, Penny, Tesco, Elektro).
Vybavení a služby
V 1.patře RD jsou 3 dvoulůžkové pokoje s přistýlkou + rozkládací křeslo pro dítě, v každém pokoji je TV, možnost připojení k internetu a koupelna s WC. <br><br>Hostům je k dispozici:<br> • kompletně zařízená kuchyňka s varnou deskou, varnou konvicí a presovačem, lednicí, mikrovlnkou a sadou nádobí.<br> • vlastní parkoviště, v garáži pak úschovna lyží a kol.<br> • velká zahrada, pergola s možností grilování, houpačka.<br> • možnost zapůjčení dět. postýlky s peřinkami a povlečením.<br> <br> V obci se nachází 3 restaurace s možností stravování, obchodní centrum - potraviny, dom.potřeby, drogerie, řeznictví, kadeřník, lékárna a lékař. Další obchody jsou v blízkém Vimperku (Lidl, Penny, Tesco). K sportovnímu vyžití slouží krásná šumavská krajina s možností turistiky, cykloturistiky, blízké tenisové kurty, v létě koupaliště Rohanov (7km), jízda na koni, v zimě lyžařský areál Zadov (7km) a mnoho běžeckých tratí.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sport:<br> • v létě - možnost houbaření, rybaření, pěší i cykloturistika, tenis, koupaní, jízda na koních, • v zimě - lyžování v lyž.středisku Zadov (7km) a na mnoha běžeckých tratí šumavské krajiny<br> • služby - 3 restaurace s možností stravování, obchodní centrum (potraviny, dom.potřeby, železářství, řeznictví), kadeřník, lékárna a lékař
TOPlist