Poloha a dosažitelnost

RD se nachází v klidném prostředí obce Zdíkov ca 10 min. pěší chůze od obecního úřadu směr Zadov, za kostelem 1.ulicí vlevo (tenis). Obec Zdíkov je obklopena krásnou krajinou, vhodnou v létě pro houbaření, rybaření, turistiku a cykloturistiku a v zimě pro lyžování v 7km vzdáleném lyžařském areálu Zadov (www.lazadov.cz) a nesčetným množstvím běžeckých tratí. Nejbližší město je Vimperk, kde mimo historických objektů naleznete více obch. středisek (Lidl, Penny, Tesco, Elektro).

  Vybavení a služby

V 1.patře RD jsou 3 dvoulůžkové pokoje s přistýlkou + rozkládací křeslo pro dítě, v každém pokoji je TV, možnost připojení k internetu a koupelna s WC.

Hostům je k dispozici:
• kompletně zařízená kuchyňka s varnou deskou, varnou konvicí a presovačem, lednicí, mikrovlnkou a sadou nádobí.
• vlastní parkoviště, v garáži pak úschovna lyží a kol.
• velká zahrada, pergola s možností grilování, houpačka.
• možnost zapůjčení dět. postýlky s peřinkami a povlečením.

V obci se nachází 3 restaurace s možností stravování, obchodní centrum - potraviny, dom.potřeby, drogerie, řeznictví, kadeřník, lékárna a lékař. Další obchody jsou v blízkém Vimperku (Lidl, Penny, Tesco). K sportovnímu vyžití slouží krásná šumavská krajina s možností turistiky, cykloturistiky, blízké tenisové kurty, v létě koupaliště Rohanov (7km), jízda na koni, v zimě lyžařský areál Zadov (7km) a mnoho běžeckých tratí.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Sport:
• v létě - možnost houbaření, rybaření, pěší i cykloturistika, tenis, koupaní, jízda na koních, • v zimě - lyžování v lyž.středisku Zadov (7km) a na mnoha běžeckých tratí šumavské krajiny
• služby - 3 restaurace s možností stravování, obchodní centrum (potraviny, dom.potřeby, železářství, řeznictví), kadeřník, lékárna a lékař

Zpět


TOPlist
  Ubytování u Krásů - privát Zdíkov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování u Krásů - privát
Ceník ubytování a stravování