Privát Javor - Poloha, Služby, Okolí

Privát Javor

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Privát JAVOR se nachází na jihozápadním okraji CHKO Bílé Karpaty, u Strážnice, v rekreační obci Radějov. Po vjezdu do obce (od Strážnice) odbočíte za kostelem doprava přes most. Za mostem opět ostře doprava a pak přímou ulicí až na její konec. Na pravé straně je osamocený, žlutý, přízemní dům. Tak - tam to je a nedá se to minout!
Vybavení a služby
Ubytování je vhodné pro větší rodinu nebo přátele (dva pokoje s příslušenstvím, celkem pro 8 osob). V letním období je možné kapacitu zvýšit o stan s podsadou (2 osoby). Ubytovaným je na pokoji k dispozici TV, základní toaletní potřeby, povlečení, ručníky a utěrky. Pro vaření je možné využít běžně vybavenou kuchyni (nádobí, sporák, mikrovlnka,...), pro praní po dohodě i pračku. Zahrada je určena pro sport i zábavu (hřiště, ohniště, od 06/2005 vodní plocha, kroket, stolní tenis).

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Komu se nebude chtít vařit, může pro obědy využít solidní hospodu (500m). Okolí Radějova je vhodné pro pěší turistiku i cykloturistiku, v zimě pro běžky. Širší okolí je typicky Slovácké - folklór mikroregionu Strážnicko, krásné kroje a jejich malíř Franta Úprka, krajinář Kalvoda i současný, nedávno zemřelý, Mistr František Cundrla. Nechybí dobré víno, slivovice, areál sklepů v Petrovských Plžích, řeka Morava, Čertoryje, vodní nádrž Lučina,..., každému podle chuti.
TOPlist