Poloha a dosažitelnost

Privát JAVOR se nachází na jihozápadním okraji CHKO Bílé Karpaty, u Strážnice, v rekreační obci Radějov. Po vjezdu do obce (od Strážnice) odbočíte za kostelem doprava přes most. Za mostem opět ostře doprava a pak přímou ulicí až na její konec. Na pravé straně je osamocený, žlutý, přízemní dům. Tak - tam to je a nedá se to minout!

  Vybavení a služby

Ubytování je vhodné pro větší rodinu nebo přátele (dva pokoje s příslušenstvím, celkem pro 8 osob). V letním období je možné kapacitu zvýšit o stan s podsadou (2 osoby). Ubytovaným je na pokoji k dispozici TV, základní toaletní potřeby, povlečení, ručníky a utěrky. Pro vaření je možné využít běžně vybavenou kuchyni (nádobí, sporák, mikrovlnka,...), pro praní po dohodě i pračku. Zahrada je určena pro sport i zábavu (hřiště, ohniště, od 06/2005 vodní plocha, kroket, stolní tenis).  Rekreace a služby v okolí

Komu se nebude chtít vařit, může pro obědy využít solidní hospodu (500m). Okolí Radějova je vhodné pro pěší turistiku i cykloturistiku, v zimě pro běžky. Širší okolí je typicky Slovácké - folklór mikroregionu Strážnicko, krásné kroje a jejich malíř Franta Úprka, krajinář Kalvoda i současný, nedávno zemřelý, Mistr František Cundrla. Nechybí dobré víno, slivovice, areál sklepů v Petrovských Plžích, řeka Morava, Čertoryje, vodní nádrž Lučina,..., každému podle chuti.

Zpět


TOPlist
  Privát Javor Radějov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Privát Javor
Ceník ubytování a stravování