Roubenka U Drahníků - Poloha, Služby, Okolí

Roubenka U Drahníků

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše roubená chalupa se nachází v krásném Lysečinském údolí 800m od obce Horní Maršov. Leží ve středu dvou největších lyžařských středisek. Pece Pod Sněžkou 8 km a Černá Hora Jánské Lázně 5 km. Je zde krásná příroda a velmi klidné prostředí, ideální pro rodiny s dětmi s využitím velké zahrady s dětským hřištěm. Parkování u objektu, na vlastním pozemku.
Vybavení a služby
Apartmán 1. pro 4-6 osoby. Vybaven kuchyní (lednice, dvouplotýnkový vařič, kávovar, var. konvice), TV. 1x rozkládací pohovka pro 2 osoby v obývací části, 1x pokoj v podkroví pro 4 osoby. Sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). Vlastní vchod. Terasa na posezení. Apartmán 2. je nově postaven pro 4-8 osob. Vybaven kuchyní(lednice, varná deska, kávovar, var. konvice, myčka), TV, 1x ložnice pro 4 osoby v podkroví, 1x lož. pro 4 osoby v obývací části. Vlastní vchod. Dřevěná terasa na posezení, balkon. Dále je zde velká zahrada s dětským hřištěm pro oba apartmány. Půjčovna lyžařského a běžeckého vybavení, servis lyží po domluvě lyžařská škola.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě jsou zde ideální podmínky pro zimní sporty (lyže, běžky, saně, brusle). Zapůjčíme lyžařské, snow. a běžecké vybavení. Pro naše hosty s 10% slevou. V blízkosti se nachází lyžařský vlek, vhodný pro začátečníky. 1 km od chalupy je zastávka skibusu, který rozváží do lyžařských středisek Jánské Lázně (Černá Hora) a Pec Pod Sněžkou zdarma. V létě je zde velké vyžití- rybolov, koupání, tenis, cykloturistika a stále více populární turistické cesty-např.SNĚŽKA
TOPlist