Privát Biemannová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný dům v Horní Rokytnici. GPS: 50°43'39.13"N,15°28'9.25"E
Vybavení a služby
V apartmánu jsou dvě ložnice-2x manželské lůžko, 1x palanda, 2x samostatné lůžko. Ložní prádlo zajištěno. Koupelna se sprchou, toaletními potřebami, sušákem na prádlo, fénem. Kuchyně je vybavená nádobím, dvouvařičem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, topinkovačem, kuchyňskými potřebami. K dispozici je dětská jídelní židlička a postýlka. Je zde TV s plochou obrazovkou a satelitním programem. V létě oceníte posezení na terase nebo v zahradě s možností grilování, k použití je zahradní nábytek, houpačka, přenosný gril. Snídaně na vyžádání. Objekt je nekuřácký, nutné použití domácí obuvi. Lyžárna a sušárna v domě. Nabízíme použití infra sauny.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti je několik lyžařských vleků s večerním lyžováním, lyžařská škola a půjčovny, upravované běžecké tratě, cyklotrasy, 500 metrů les, sportovní hala, tenisové kurty, bowling, kuželna. Výhodná poloha k pěším horským túrám, krátkým vycházkám po okolí, cykloturistice. Koupaliště 5km nebo Jizera. V okolí se nacházejí restaurace, příjemná cukrárna, obchody s potravinami. 1km od centra, 500m od konečné zastávky autobusu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz