Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází v obci Kořenov na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, na slunném místě. Parkování přímo u objektu, garážování – 3 stání. Autobusová zastávka v miste, vlaková zastávka Kořenov cca 4km.

  Vybavení a služby

Dva samostatné objekty umístěné v sousedství. V každém objektu je hostům k dispozici vybavená kuchyň s jídelním koutem, která zároveň slouží jako společenská místnost. Vybavení kuchyně: lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar. 1.objekt: 1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový pokoj se společným sociálním zařízením. 2.objekt: 1x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový pokoj se společným sociálním zařízením a 1x apartmán (2+2 lůžka) s vlastním sociálním zařízením, vlastní kuchyň. V létě k dispozici zahrada s posezením, fotbálek, šipky, kulečník, venkovní bazén, možnost grilování, ohniště, pískoviště, houpačky. Letní koupání u obou objektů. Možnost zapůjčení horských kol. V sousedním hotelovém komplexu je vnitřní bazén, bowling, minibowling, kulečník, herna, fitcentrum, sauna, půjčovny kol/lyží, atd.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Turistika, cykloturistika, hriste u objektu, tenisové kurty včetně kryté haly- Harrachov-Tanvald, bowling v místě, minigolf v Příchovicích cca 2km, vyjížďky na koních cca 800m , lanove centrum-Korenov, koupání v místě, Jablonec n. Nisou - přehrada, řeka Jizera. Zimní aktivity: Lyžařské vleky 800m od objektu, areály Rejdice (2km), Rokytnice nad Jizerou, Tanvaldský špičák, Příchovice, Paseky nad Jizerou, Harrachov (7km), Vysoké nad Jizerou - Šachty. Běžecké lyžování, Jizerská magistrála zacatek u objektu, upravované běžecké tratě u objektu a v okolí rozhledny Štěpánka (2km). Půjčovna sněžných skútrů a lyž. vybavení v místě. Krytý bazén, fitcentrum, sauna v dosahu 100m. Půjčovna a opravna lyží a jízdních kol.

Zpět


TOPlist
  Privat apartma Vladimír Lacina Kořenov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Privat apartma Vladimír Lacina
Ceník ubytování a stravování