PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Privat apartma Vladimír Lacina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v obci Kořenov na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, na slunném místě. Parkování přímo u objektu. Autobusová zastávka v místě, vlaková zastávka Kořenov cca 4km. Obchod -50m.
Vybavení a služby
Dva samostatné objekty umístěné v sousedství. V každém objektu je hostům k dispozici vybavená kuchyň s jídelním koutem, která zároveň slouží jako společenská místnost. Vybavení kuchyně: lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar. 1.objekt: 1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový pokoj se společným sociálním zařízením, dvě toalety. 2.objekt: 1x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový pokoj s balkonem a se společným sociálním zařízením,dvě toalety. 1x apartmán (2+2 lůžka) s vlastním sociálním zařízením, vlastní kuchyň. V létě k dispozici zahrada s posezením, fotbálek, šipky, kulečník, venkovní bazén, možnost grilování, ohniště, pískoviště, houpačky. Letní koupání u obou objektů. Možnost zapůjčení horských kol. V sousedním hotelovém komplexu je vnitřní bazén, bowling, minibowling, kulečník, herna, fitcentrum, sauna, půjčovny kol/lyží, atd.Několik restaurací v dosahu.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika, cykloturistika, hriste u objektu, tenisové kurty včetně kryté haly- Harrachov-Tanvald, bowling v místě, minigolf v Příchovicích cca 2km, vyjížďky na koních cca 800m , lanove centrum-Korenov, koupání v místě, Jablonec n. Nisou - přehrada, řeka Jizera. Zimní aktivity: Lyžařské vleky 800m od objektu, areály Rejdice (2km), Rokytnice nad Jizerou, Tanvaldský špičák, Příchovice, Paseky nad Jizerou, Harrachov (7km), Vysoké nad Jizerou - Šachty. Běžecké lyžování, Jizerská magistrála zacatek u objektu, upravované běžecké tratě u objektu a v okolí rozhledny Štěpánka (2km). Půjčovna sněžných skútrů a lyž. vybavení v místě. Krytý bazén, fitcentrum, sauna v dosahu 100m. Půjčovna a opravna lyží a jízdních kol.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz