Poloha a dosažitelnost

Pomezní bouda se nachází v nadm. výšce 1050m.n.m, u bývalého hraničního přechodu do Polska. Hřebenová červená turistická značka vede přímo u objektu. Od nás je nejsnažší výstup na Sněžku, pouhých 7km. 1km dlouhý zasněžovaný svah, zahrnutý do jednotné pernamentky na Malé Úpě, přímo za chalupou, včetně lyžařské školičky. Na běžeckou stopu se můžete vydat také přímo od nás.Parkování je zdarma přímo u objektu.

  Vybavení a služby

Nabízíme polopenzi (snídaně formou švédského stolu, večeře servírované menu včetně salátového baru, polévky, hl.chodu i moučníku) na pokojích s koupelnou. Restaurace s krbem, verandou a venkovní terasou je otevřena po celý den. Hosté mohou využít hernu se stolním tenisem a prostorným dětským koutkem.Pořádáme rodinné oslavy, sportovní soustředění, školení, firemní večírky včetně večerního rautu i zajištění hudební produkce. K dovolenkové pohodě přispívá sauna a infrasauna s výběhem do sněhu. Rodinkám s dětmi půjčujeme dětské dřevěné postýlky včetně peřinek a v jídelně máme dětské židličky. V prostoru baru a restaurace je volně přístupný internet. Hostům nabízíme půjčovnu dětských setů nové kolekce Nordica včetně brýlí a helmičky ,VIP sety pro dospělé lyžaře, sněžnice a skialpinistickou výzbroj. U nás si můžete koupit i nejvýhodnější týdenní pernamentku s využitím Černé Hory nebo Pece, sportovní haly, welness i večerního lyžování.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Hosté mohou využít víceúčelovou sportovní halu (40x20m), posilovnu 20m naproti. Ke zpestření tu máme bowling bar nebo koupací sudy.

Zpět


TOPlist
  Pomezní bouda Horní Malá Úpa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pomezní bouda
Ceník ubytování a stravování