Poloroubená Chalupa Kateřina Orlické Záhoří - Poloha, Služby, Okolí

Poloroubená Chalupa Kateřina Orlické Záhoří

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vážení zájemci, spali jste někdy za pecí pod pruhovanou peřinou? Ne??? Tak to rychle napravte a vydejte se k nám na naší chalupu, kde takovou pec máme! Naše chalupa se nachází blízko ski areálu Jadrná (900m), ze sjezdovky můžete dojet až k chalupě.
Vybavení a služby
V chalupě se nachází společenská místnost spojená s kuchyní. V kuchyni je el. varná deska, lednice s mrazákem, varná konvice, nádobí pro velkou skupinu lidí. Ve společenské místnosti je televize, hi-fi, velký stůl a hlavně kachlová pec, na kterou si můžete lehnout a zůstat tak současně ve společenském dění. Navíc si na peci můžete uvařit či upéct oběd jako za starých časů. V přízemí je koupelna a samostatné WC. V patře jsou 3 pokoje, v každém pokoji jsou 4 lůžka. V patře je též koupelna spojená s toaletou. Topí se v kachlových kamnech s rozvodem po celé chalupě. Pro další podrobnější informace mrkněte na náš web.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski areál Jadrná (900m), Bedřichovka (2km), Černá Voda (5,2km), Zieleniec (13km Polsko), ze vzdálenějších lyžařských středisek pak Deštné v Orlických horách (14km), Masarykova chata (9km), Říčky v Orlických horách (16km), Bartošovice (18km), Rokytnice (19km). Kolem Orlického Záhoří vede spoustu běžeckých tras, nyní je jedna plně osvětlená ve tmě ve výstavbě přímo za chalupou.
TOPlist