Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází v centru Albrechtic v Jizerských horách, 90 minut jízdy autem z Prahy. Přicestovat je možné i vlakem, do zastávky Tanvaldský Špičák (přes Jablonec n.N.) nebo do zastávky Tanvald/Desná (přes Železný brod). Z obou zastávek je to do našeho penzionu cca 2km pěšky. Předem lze domluvit i dopravu z/na nádraží.

  Vybavení a služby

V penzionu jsou dvou, tří i čtyřlůžkové pokoje, všechny s koupelnou a WC. Možnost dokoupení snídaní za cenu 75 Kč a večeří za 90 Kč. Po dohodě možné i obědy. Na patře je hostům k dispozici menší vybavená kuchyňka pro přípravu kávy, čaje nebo jednodušších jídel. Pro ubytované hosty k dispozici pivnice (nápoje alko i nealko). Pro větší předem objednané skupinky lze zajistit točené pivo značky dle vlastního přání, s možností "točit si své pivo každý sám". Celý penzion je nekuřácký. Pro cyklisty úschova kol uvnitř penzionu, pro lyžaře lyžárna, pro pěší turisty botník :-) Parkování na vlastním parkovišti u penzionu. Free WiFi. Během hlavní letní sezóny a v mimosezoně jsou u nás vítáni i víkendový návštěvníci, během hlavní zimní sezony upřednostňujeme týdenní pobyty Ne-Ne. V případě volných kapacit vyhlašujeme zajímavé Last moment nabídky ubytování

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Léto: Cykloturistika po cyklostezkách Jizerských hor. Pěší výlety po okolí, vodopády, přehrady, rozhledny, vyhlídky nebo třeba Horská ozubnicová dráha Tanvald - Desná - Harrachov. Zima: Sjezdové lyžování v areálu Tanvaldský špičák nebo Světlý vrch, oba v bezprostřední blízkosti penzionu. Vyznavači běžkového lyžování ocení nástup na Jizerskou magistrálu která je cca 1km od penzionu. Pro kompletní přehled možných cílů vašich výletů nebo jiných aktivit se podívejte na odkaz "Místa v okolí"

Zpět


TOPlist
  Penzion ZOOM Albrechtice v J. H.
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion ZOOM
Ceník ubytování a stravování