Penzion Yellow

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nový rodinný penzion Yellow se nachází v obci Horní Maršov. Toto horské rekreační středisko leží v údolí řeky Úpy, 8km před Pecí pod Sněžkou a 5km od Svobody nad Úpou a Jánských lázní. Maršov je také branou do východní části Krkonošského národního parku, především na blízké Rýchory (1033m) se vzácnou květenou, dále na Světlou a Černou horu s největším krkonošským vrchovištním rašeliništěm. Horní Maršov je vyhlášeným turistickým střediskem letní i zimní sezóny. V zimě se zde přijdou na své lyžaři, běžkaři i milovníci tradičních saní V létě je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku a cykloturistiku. Náš penzion nabízí ubytování 365 dní v roce. V prostorných apartmánech s kuchyní i vlastním sociálním zařízením jistě strávíte zaslouženou klidnou dovolenou.
Vybavení a služby
V našem penzionu vám nabízíme 5 2-6 lůžkových prostorných apartmánů s možností přistýlky. Každý apartmán je vybaven vlastní kompletně zařízenou kuchyní, ložnicí s TV a SAT, sociálním zařízením se sprchovým koutem a možností připojení na internet. Přímo před penzionem je parkovací plocha. Příjezdová cesta je dostupná jakémukoli typu vozidla. V zimním období je pravidelně udržovaná. • Apartmány jsou výhradně nekuřácké • V letním období nabízíme možnost půjčení kol. K dispozici je venkovní pergola s grilem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Východní Krkonoše jsou jako stvořené pro milovníky sjezdového lyžování a běžkování. • SKI AREÁL Janské Lázně - do nedalekých Janských lázní se pohodlně dostanete skibusy. Pro lyžaře začátečníky a pro děti je určen především vlek Duncan, Košťálka a vleky Sport I, II a III. Náročnější lyžaři si přijdou na své přímo v lyžařském areálu Černá hora, na kterou vás vyveze nová osmimístná kabinová lanovka. Jedná se o jedinou lanovku tohoto druhu v České republice. Sjezdové tratě areálu patří k nejdelším v Čechách, dosahující délky až 3km. Hlavní sjezdové tratě jsou vybaveny zařízením na výrobu technického sněhu. Lyžařské terény jsou vhodné rovněž pro rodiny s dětmi, protože jsou v areálu sjezdové tratě od „cvičných luk“ až po náročné sjezdovky. Pro běžkaře je pravidelně strojově upravováno 50km tratí, sáňkaři mohou vyzkoušet 3,5km dlouhou „Černohorskou sáňkařskou cestu“. • SKI AREÁL Pec pod Sněžkou - Město Pec pod Sněžkou je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších horských středisek cestovního ruchu v České republice s celoročním využitím v nadmořské výšce 750 m. Hraniční hora s Polskem Sněžka je svými 1603 metry nejvyšší horou na území České republiky. Lyžaře láká samozřejmě samotný skiareál SKI PEC. K dispozici je čtyřsedačková lanovka a 9 vleků, 10,4 km sjezdovek, denně upravované sjezdové tratě, 4 km umělé zasněžování, nejdelší večerní lyžování v ČR, nejlépe osvětlený svah. • SKI AREÁL Malá Úpa - Centrem lyžování je areál U kostela, kde v nadmořské výšce 950 až 1180 m jsou lyžařům k dispozici čtyři vleky v délce od 300 m do 1 km, které doplňuje provázkový vlek pro děti. Pro rodiny s dětmi, lyžařské výcvikové kurzy a začínající lyžaře jsou k dispozici kratší vleky u Pomezních Bud. Na sjezdovce U Kostela lze lyžovat i za umělého osvětlení. Díky nadmořské výšce a zasněžovacímu zařízení není o sníh nouze. • SKIPARK Mladé Buky - Lyžařský areál Skipark Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, nedaleko města Trutnova. Nabízí lyžařské vyžití rodinám s dětmi, začátečníkům i pokročilým lyžařům, snowboardistům i freestylistům. Třísedačková lanová dráha, dětský KIDpark s pojízdným kobercem, snowpark s mnoha překážkami a mnoho dalšího je připraveno pro každodenní využití během denního i večerního lyžování. Celý areál je kompletně zasněžován a parkování zdarma je samozřejmostí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz