Poloha a dosažitelnost

Naleznete nás směrem na Nové Město na Moravě, pod lyžařskou sjezdovkou. Příjezd do Svratky je zajištěn ze Žďáru nad Sázavou, Hlinska, Krouny, Nového Města na Moravě, Poličky.

  Vybavení a služby

Ubytování v soukromí v 1.poschodí rodinného domku. Jeden čtyřlůžkový a jeden třílůžkový pokoj,( na každém pokoji je TV, možnost připojení k internetu WI-FI), společné WC a koupelna (vybavena vanou je i možnost sprchování), společná plně vybavená kuchyň pro samostatné vaření (kuchyňská linka, lednice, plynový sporák, mikrovlná trouba, varná konvice, nádobí...). Parkování v objektu na zahradě. Pro děti je k dispozici velká zahrada. Pro malé děti je možné poskytnout postýlku. Lůžkoviny a povlečení je v ceně ubytování. Ubytování je bez stravování.  Rekreace a služby v okolí

V zimě lyžařská sjezdovka přímo nad objektem. Pro běžecké lyžování je ve Svratce SKI areál s umělým osvětlením, velké množství turistických tras. V létě je Svratka a okolí rájem pro horolezce a pěší turistiku. Koupání - Hlinsko v Čechách - krytý bazén, Milový- přírodní koupaliště. Na podzim je zde ráj pro houbaře.

Zpět


TOPlist
  Penzion Vysočina Svratka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Vysočina
Ceník ubytování a stravování