TOPlist

Penzion Vlasta Hřensko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion s barem je umístěn v krásném prostředí Hřenska, které je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko a je ideálním výchozím bodem pro výlety a turistiku do okolí. Penzion se nachází na břehu Labe 600m od centra Hřenska po silnici č.62 směrem na Děčín. Hřensko je přístupné ze všech stran a všemi dopravními prostředky a proto neváhejte a nenechte si ujít dovolenou plnou zážitků.
Vybavení a služby
Nabízíme celoroční ubytování. Týdenní i krátkodobé pobyty. V penzionu se nachází 1x dvoulůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový s dvěma přistýlkami a 1x čtyřlůžkový pokoj, vybavené sprchou, umyvadlem, TV, vysoušečem vlasů, lednicí, WiFi zdarma, WC je společné na podlaží. Odpočinout si můžete v sauně. V přízemí penzionu je příjemná restaurace-bar s minutkovými jídly a širokým výběrem nápojů, ovocných pohárů, koktejlů a moučníků a slouží též k posezení a podávání snídaní a večeří. Parkování je u objektu hlídané kamerovým systémem zdarma. Letní venkovní posezení s grilem. K zapůjčení jsou k dispozici 2 horská jízdní kola.Možnost rybaření na Labi 50m od domu. Platba je možná též kartou EC, MC, VISA. Přijímáme též platby zaměstnaneckými benefity - Ticket Multi, Ticket Holiday, Ticket Compliments, e-Ticket, Ticket Benefits Card firmy EDENRED - při platbě kartou a zaměstnaneckými benefity nelze uplatňovat slevy na pobyt.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hřensko a okolí nabízí nesčetné množství celoročního turistického a kulturního vyžití. Cyklostezka - ideální terén pro in-line brusle, rybolov 50m od penzionu, jízdy na koních ve Vysoké Lípě, golfové hřiště v Janově, výlety lodí po Labi z Děčína do Hřenska a nebo dále do Německa, nebo historickým vyhlídkovým autobusem z Mezné přes Hřensko do Německa a zpět, výletní vláčkem ze Hřenska na Meznou a zpět, aquaparky v česku a německu i přírodní koupaliště, hrady a zámky, muzea, rozhledny, vyhlídky a přírodní zajímavosti. Dominantou Hřenska je Pravčická brána a projížďky na pramicích s vtipným komentářem Edmundovou a Divokou soutěskou po řece Kamenici. Za návštěvu též stojí nedaleká obec Jetřichovice s Viléminou a Mariinou vyhlídkou a Dolský mlýn, kde se točila pohádka Pyšná princezna. O zážitky není nouze ani v podzimním a zimním období.Při procházkách Vás uchvátí skalní ledovcové vodopády a Jeskyně víl v Kyjovském údolí. V době adventu lze navštívit vánoční trhy v Drážďanech kam se od nás pohodlně dostanete autem, vlakem, nebo lodí. Lákavá je romantická víkendová zimní Perníčková plavba vyhřívanou lodí skalním kaňonem Labe na vánoční trhy na skalní pevnost Konigstein. V zimním období jsou výzvou také běžkařské tratě na nedalekém Děčínském Sněžníku a v Tisé. V obci Hřensko se nachází pošta, konzum, kadeřnictví, prodejna sportovních potřeb, lekárna, benzínová pumpa, infocentrum a spousta příjemných restaurací. V obci je bankomat.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz