Penzion Vlasta Hřensko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion s barem je umístěn v krásném prostředí Hřenska, které je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko a je ideálním výchozím bodem pro výlety a turistiku do okolí. Penzion se nachází na břehu Labe 600m od centra Hřenska po silnici č.62 směrem na Děčín. Hřensko je přístupné ze všech stran a všemi dopravními prostředky a proto neváhejte a nenechte si ujít dovolenou plnou zážitků.
Vybavení a služby
Nabízíme celoroční ubytování. Týdenní i krátkodobé pobyty. V penzionu se nachází 1 dvoulůžkový pokoj a 2 čtyřlůžkové + přistýlka, vybavené sprchou, umyvadlem, TV, vysoušečem vlasů, lednicí a varnou konvicí, WiFi zdarma, WC je společné na chodbě. Odpočinout si můžete v sauně. V přízemí penzionu je příjemná restaurace-bar s minutkovými jídly a širokým výběrem nápojů,ovocných pohárů a koktejlů a moučníků a slouží též k posezení a podávání snídaní a večeří. Parkování je u objektu hlídané kamerovým systémem zdarma. Letní venkovní posezení s grilem. K zapůjčení jsou k dispozici 2 horská jízdní kola.Možnost rybaření na Labi 50m od domu. Platba je možná též kartou EC ,MC, VISA. Přijímáme též platby zaměstnaneckými benefity-Ticket Multi,Ticket Holiday,Ticket Compliments,e-Ticket,Ticket Benefits Card firmy EDENRED-při platbě zaměstnaneckými benefity nelze uplatňovat slevy na pobyt.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hřensko a okolí nabízí nesčetné množství celoročního turistického a kulturního vyžití. Cyklostezka-ideální terén pro in-line brusle,rybolov 50m od penzionu, jízdy na koních ve Vysoké Lípě, golfové hřiště v Janově, výlety lodí po Labi z Děčína do Hřenska a nebo dále do Německa, nebo historickým vyhlídkovým autobusem z Mezné přes Hřensko do Německa a zpět, aquaparky v česku a německu i přírodní koupaliště, hrady a zámky, muzea, rozhledny,vyhlídky a přírodní zajímavosti. Dominantou Hřenska je Pravčická brána a projížďky na pramicích s vtipným komentářem Edmundovou a Divokou soutěskou po řece Kamenici.Za návštěvu též stojí nedaleká obec Jetřichovice s Viléminou a Mariinou vyhlídkou a Dolský mlýn,kde se točila pohádka Pyšná princezna. O zážitky není nouze ani v podzimním a zimním období.Při procházkách Vás uchvátí skalní ledovcové vodopády a Jeskyně víl v Kyjovském údolí. V době adventu lze navštívit vánoční trhy v Drážďanech kam se od nás pohodlně dostanete autem nebo vlakem . Lákavá je též romantická víkendová zimní Perníčková plavba vyhřívanou lodí skalním kaňonem Labe na vánoční trhy na skalní pevnost Konigstein. V zimním období jsou výzvou také běžkařské tratě na nedalekém Děčínském Sněžníku a v Tisé. V obci Hřensko se nachází pošta, konzum, kadeřnictví,prodejna sportovních potřeb, lekárna, benzínová pumpa,infocentrum a spousta příjemných restaurací. V obci není bankomat.
TOPlist