Poloha a dosažitelnost

Náš Penzion Union Harrachov se nachází v klidné části Harrachova v malebném zákoutí nazývaném Rýžoviště, na klidném místě s úchvatným výhledem nejen na sjezdovky. Umístění Penzionu Union Harrachov představuje naprosto ideální možnost komfortního ubytování pro všechny, kteří rádi tráví svou dovolenou uprostřed nádherné přírody v Krkonoších, především pro vyznavače aktivního celoročního odpočinku.Z našeho penzionu se standardní kapacitou 30 osob (více s přistýlkami), můžete obdivovat nádherné výhledy na protější svahy, kde se nachází většina sjezdovek. Nejbližší sjezdovka s vlekem se jmenuje Amálka (cca 100m od nás). Začínají zde turistické trasy vedoucí na nejznámější místa západních Krkonoš. Přijedete-li autem, zaparkujete bez problémů a pohodlně přímo u našeho Penzionu. Penzion Union Harrachov je zařízen v netradičním retro stylu a nenabízí jen teplo rodinného krbu. Příjemná a uvolněná atmosféra, která u nás panuje, a to, že veškerá vaše přání jsou předem splněna.

  Vybavení a služby

Vybavení Penzionu Union Harrachov: prostor pro úschovu jízdních kol, koloběžek, lyží, kočárků, saní a ostatního sportovního vybavení, společenská místnost s krbem, stolní fotbal, kulečník, šipky, TV, barové posezení (nejen) s točeným pivem. Wi-Fi připojení samozřejmě zdarma. Terasový balkon s posezením a krásným výhledem na Rýžoviště. Lyžařský vlek Amálka (400m) cca 100 m od Penzionu Union Harrachov (noční lyžování 18.30–21.00), severní svah uměle zasněžovaný – dlouhá doba lyžování až do dubna. Možnost venkovního grilování nebo vlastního táboráku. Venkovní travnatá terasa s krásným výhledem do údolí a na protější svahy hor u chutného piva či lahodného vína. Možnost firemních školení, seminářů, rodinných a společenských oslav a jiných akcí • Pokoje: Kapacita Penzionu Union Harrachov je 35 lůžek včetně přistýlek. Pokoje jsou tedy 2-5 lůžkové se společným i vlastním WC: 3x dvojlůžkový, 3x čtyřlůžkový + 5x přistýlka (volitelně), 3x čtyřlůžkový.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Penzion Union Harrachov poskytuje vyznavačům aktivního celoročního odpočinku mnoho možností vyžití. Od jarních vycházek na Mumlavské vodopády (od nás přibližně 1,5km), skokanské můstky v Harrachově (asi 1 km), na slavné rozcestí Ručičky (4km) či na Čertovu horu (1020 m n. m., vzdálenost 2km) přes užívání si wellnessového rozmazlování, letní promenády centrem Harrachova (1,2km), návštěvy lanového Monkey parku (2,5km), Outdoor parku či bobové dráhy nebo zapůjčení čtyřkolek až po podzimní prohlídky blízkých muzeí (Muzeum skla, Hornické muzeum) a objevování okolí na kole díky skoro nekonečným a kvalitním cyklotrasám. Začínají zde turistické trasy vedoucí na nejznámější místa západních Krkonoš, kterými jsou například Dvoračky nebo Vosecká bouda. Zapomenout nesmíme na blízký hraniční přechod do Polska, za kterým najdete obec Jakuszyce se známým sportovním areálem běžeckých tratí, jež jsou v létě využívány jako cyklistické.

Zpět


TOPlist
  Penzion Union Harrachov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Union Harrachov
Ceník ubytování a stravování