Penzion UKO - Bedřichov 300

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion obklopený krásnou zahradou se nachází v centru Bedřichova, v CHKO Jizerské hory. Otevřeno celoročně, pro rodiny s dětmi, podnikové akce, školení i pro skupinové relaxační pobyty a sportovní soustředění. Penzion je umístěn v centru Bedřichova, v křižovatce tří cest Liberec-Jablonec-Josefodol. Od okresního města Jablonec nad Nisou je vzdálen cca 8 km, od krajského města Liberec 12 km.
Vybavení a služby
Penzion tvoří 4 samostatné objekty v těsném sousedství, s celkovou max. kapacitou 75 lůžek. Pokoje: 10 x mezonetový pokoj (4-6 lůžek), 5 x 3 lůžka, 3 x 4 lůžka, 3 x 2 lůžka + přistýlky, dětské postýlky. K dispozici je i podkrovní apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním koupelnou s WC, TV/SAT, Wi-Fi. Mezonetové pokoje mají 2 oddělené ložnice, spojené dřevěnými schůdky. V každém objektu je kompletně vybavená kuchyňka, velká společenská místnost s velkoplošnou TV s digitálním příjmem a DVD. Všechny 4 budovy penzionu se nacházejí uprostřed krásné zahrady se skalkami. V letních měsících je možné posezení v altánu s otevřeným ohništěm a zahradním grilem. Penzion je též vybaven wellness centrem s bazény se slanou vodou, vířivkou, 3 druhy saun a relaxační místností, a také venkovním bazénem 6x3 m se zastřešením. Na zahradě penzionu je velké dětské hřiště s houpačkami a klouzačkami. Nese označení Hrad UKO a je držitelem ocenění Dřevěná stavba roku 2014. Snídaně je v ceně ubytování, uzavřené parkoviště je u objektu. Součástí penzionu je též nekuřácká restaurace se 3 bowlingovými drahami, dětským koutkem, letní terasou s dětským hřištěm a minigolfem. Součástí areálu je také Školící centrum UKO, které poskytuje zázemí nejen pro ubytované, ale i pro příjemně strávené chvíle při firemních školeních.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí penzionu je mnoho značených turistických cest pro letní turistiku a cykloturistiku, v zimně pro milovníky běžek. Vzhledem k tomu, že centrální část Jizerských hor má charakter náhorní plošiny, ve výšce kolem 1000 m vznikl jeden z nejkrásnějších a největších běžeckých areálů v Čechách – Jizerská lyžařská magistrála - nenáročný a rozlehlý lyžařský areál, který skýtá přes 170 km upravovaných běžeckých tratí. Trasy Jizerské magistrály jsou však využívány celoročně, jsou vhodné pro pěší turistiku, cyklistiku, in-line brusle, procházky s kočárkem atd. Sjezdové lyžování: V blízkém okolí penzionu se nacházejí 3 lyžařská střediska: Malinovka (500 m) s 8 vleky a nočním lyžováním, Severák (4 km) s 10 vleky, Špičák v Albrechticích s 5 vleky a 4-sedačkovou lanovkou (11 km). Ve všech střediscích je umělé zasněžování, bezplatné parkování, lyžařská škola a půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení. Bobová dráha Janov (3 km) ZOO a botanická zahrada v Liberci (10 km) Ještěd (15 km) Aquapark Babylon v Liberci (10 km)
TOPlist