PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Resort UKO - Bedřichov 300

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Resort obklopený krásnou zahradou se nachází v centru Bedřichova, v CHKO Jizerské hory. Otevřeno celoročně, pro rodiny s dětmi, podnikové akce, školení i pro skupinové relaxační pobyty a sportovní soustředění. Resort je umístěn v centru Bedřichova, v křižovatce tří cest Liberec-Jablonec-Josefodol. Od okresního města Jablonec nad Nisou je vzdálen cca 8 km, od krajského města Liberec 12 km.
Vybavení a služby
Resort tvoří 4 samostatné objekty v těsném sousedství, s celkovou max. kapacitou 75 lůžek. Pokoje: 10 x mezonetový pokoj (4-6 lůžek), 5 x 3 lůžka, 3 x 4 lůžka, 3 x 2 lůžka + přistýlky, dětské postýlky. K dispozici je i podkrovní apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním koupelnou s WC, TV/SAT, Wi-Fi. Mezonetové pokoje mají 2 oddělené ložnice, spojené dřevěnými schůdky. V každém objektu je kompletně vybavená kuchyňka, velká společenská místnost s velkoplošnou TV s digitálním příjmem a DVD. Všechny 4 budovy penzionu se nacházejí uprostřed krásné zahrady se skalkami. V letních měsících je možné posezení v altánu s otevřeným ohništěm a zahradním grilem. Penzion je též vybaven wellness centrem s bazény se slanou vodou, vířivkou, 3 druhy saun a relaxační místností, a také venkovním bazénem 6x3 m se zastřešením. Na zahradě je velké dětské hřiště s houpačkami a klouzačkami. Nese označení Hrad UKO a je držitelem ocenění Dřevěná stavba roku 2014. Snídaně je v ceně ubytování, uzavřené parkoviště je u objektu. Součástí resortu je též nekuřácká restaurace se 3 bowlingovými drahami, dětským koutkem, letní terasou s dětským hřištěm a minigolfem. Součástí areálu je také Školící centrum UKO, které poskytuje zázemí nejen pro ubytované, ale i pro příjemně strávené chvíle při firemních školeních.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí resortu je mnoho značených turistických cest pro letní turistiku a cykloturistiku, v zimně pro milovníky běžek. Vzhledem k tomu, že centrální část Jizerských hor má charakter náhorní plošiny, ve výšce kolem 1000 m vznikl jeden z nejkrásnějších a největších běžeckých areálů v Čechách – Jizerská lyžařská magistrála - nenáročný a rozlehlý lyžařský areál, který skýtá přes 170 km upravovaných běžeckých tratí. Trasy Jizerské magistrály jsou však využívány celoročně, jsou vhodné pro pěší turistiku, cyklistiku, in-line brusle, procházky s kočárkem atd. Sjezdové lyžování: V blízkém okolí resortu se nacházejí 3 lyžařská střediska: Malinovka (500 m) s 8 vleky a nočním lyžováním, Severák (4 km) s 10 vleky, Špičák v Albrechticích s 5 vleky a 4-sedačkovou lanovkou (11 km). Ve všech střediscích je umělé zasněžování, bezplatné parkování, lyžařská škola a půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení. Bobová dráha Janov (3 km) ZOO a botanická zahrada v Liberci (10 km) Ještěd (15 km) Aquapark Babylon v Liberci (10 km)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz