Penzion U Zvonu

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Kolem nás je mnoho turistických a cykloturistických tras. Ve vzdálenosti cca 200 m na nachází sjezdovka Kačák která je dlouhá 80m, 220m a 300m, dále je potom možné lyžovat ve skiareálu Bendřichov který je vzdálen 1,2 km doprava je zajištěna Skibusem.
Vybavení a služby
Můžeme Vám nabídnou ubytování ve 2 - 6 lůžkových pokojích společné sociální zařízení je vždy společné pro dva pokoje. Vyžití v chatě a okolí - vlastní sauna, venkovní ohniště, rozlehlá terasa situovaná na jih, společenská klubovna se stolním tenisem, společenské hry a šipky.Vlastní sauna. Jídelna pro ubytované slouží jako denní místnost s televizí a DVD. Pro dospělé je k dispozici bar. Stravování formou polopenze, po dohodě je možná i plná penze, snídaně - švédský stůl, večeře jednotné menu o dvou chodech, domácí kuchyně.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Janově nad Nisou je Bobová dráha, v Bedřichově, který je vzdálen cca 3km, je koupaliště, skiareál Bedřichov.Vletním období možnost pronájmu tenisových kurtů v Bedřichově,výlety do Liberecké ZOO, Botanické zahrady, aquaparku Babylon. Bouling,vyjížďky na koních,
TOPlist