Penzion u Víchů - Poloha, Služby, Okolí

Penzion u Víchů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion u Víchů se nachází na pomezí Orlických hor a Jeseníků ve střední části Šanova (200m pod kostelem). K objektu se dostanete pohodlně osobním automobilem. Vlaková zastávka je vzdálena necelý 1km a autobus 500m.
Vybavení a služby
Apartmán č.1 je čtyřlůžkový s kuchyňským a jídelním koutem a koupelnou. V kuchyňce je lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a dvouplotýnkový vařič. Je zde jedno dvojlůžko a dvě samostatné postele z toho jedna vyvýšená s přístupem po žebříčku. Koupelna je vybavena umyvadlem, záchodem a sprchovým koutem. Apartmán č.2 je rozdělen na dva pokoje a koupelnu, která je vybavena stejně jako v apartmánu č.1. V prvním pokoji je kuchyňský a jídelní kout a jedno dvojlůžko. Ve druhém pokoji jsou dvě oddělené postele, dvě křesla, stolek a skříně. V ceně je povlečení, ručníky, utěrky, úklid a úschovna lyží a kol. V suterénu je vinárna s krbem vhodná k večernímu posezení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě zde budou spokojeni všichni lyžaři, mohou využít služeb Skiareálu Šanov, Červená Voda - Čenkovice nebo Velká Morava. Ve všech areálech je lyžařská škola. V okolí vedou běžěcké tratě např. Buková Hora - Suchý vrch nebo Šanov - Severomoravská chata - Dolní Hedeč - Králíky. V letních měsících je to zde ideální pro cykloturistiku, ale vede zde i spousta pěších dobře značených cest. Blízký kopec Kamenáč a Luzný je vhodný pro paragliding. Tenis si můžete zahrát přímo na Šanově (300m), v Červené Vodě (2km) nebo v hale v Jablonném nad Orlicí. Pingpong a petanque přímo v objetu. Plavání je možné v létě na koupališti v Králíkách (4km), nebo v údolní přehradní nádrži v Pastvinách (20km). Krytý bazén je vzdálen 30km v Šuperku nebo v Zábřehu. Jízda na koni je možná v jízdním klubu v Prostřední Lipce (5km). Nezapomeňte navštívit tři rozhledny v našem okolí, muzeum vojenského opevnění v Králíkách a klášter na Hoře Matky Boží.
TOPlist