Penzion U Veselých

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Překrásný horský Penzion u Veselých nadchne širokou škálu klientely. Penzion s nádherným výhledem a domácí kuchyní se nachází v části Velká Úpa přímo proti dolní stanici lanovky na Portášky.
Vybavení a služby
Hosté se mohou ubytovat ve 14 pokojích převážně 2-lůžkových, vlastní sociální zařízení samozřejmostí. Pro hosty je připravena stylová jídelna s barem, k dispozici jsou klasické nápoje i archivní vína. K posezení s přáteli máme klubovnu s kulečníkem, pro děti hernu se stolním tenisem a dětským koutkem. Pro Vaši pohodu slouží wellness centrum se saunou, vířivkou a fitness. Standardně poskytujeme ubytování s polopenzí, snídaně formou švédských stolů, večer pak klasická česká kuchyně (polévka, hlavní jídlo, zákusek či ovoce).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Dolní stanice lanovky na Portášky je vzdálena pouhých 400m od penzionu. SkiPort Velká Úpa nabízí více než 1500m dlouhou sjezdovku s lanovkou a dalšími dvěma vleky, technický sníh i noční lyžování, lyžařskou školu i školku pro nejmenší a dvě půjčovny lyžařského vybavení. Do Ski centra v Peci i na Černé hoře Vás za chvilku dopraví skibus přímo k pokladně. Pro běžkaře se nabízí mnoho rozmanitých cílů na upravovaných tratích včetně Výrovky či Luční boudy. V letním období máme pro Vás program na turistické výlety i jízdu na horských kolech po krkonošských stezkách. V okolí penzionu je řada dalších možností sportovního vyžití. Nabízí se i zajímavá místa v okolí jako pevnosti Dobrošov a Stachelberg, ZOO Dvůr Králové nebo skalní město Adršpach.
TOPlist