Poloha a dosažitelnost

Nový rodinný penzion v klidném vesnickém prostředí. Nachází se v malebném kraji zvaném Záhoří, z jihu lemovaný Hostýnskými vrchy a ze severu Oderskými vrchy. Nabízíme ubytování ve čtyřech pokojích s celkovou kapacitou 13 lůžek. Jedná se o 1 dvoulůžkový, 1 třílůžkový a 2 čtyřlůžkové pokoje. Lze přidat 3-4 přistýlky. Pokoje mají vlastní sociální zařízení – WC, umyvadlo, sprcha. Je možné si objednat pouze pokoj nebo pro větší skupinu celý penzion.Pro všechny je k dispozici kompletně vybavená kuchyňka a společenská místnost s TV, SAT a WIFI.

  Vybavení a služby

Půjčíme Vám kola, běžky, tenisové rakety a další sportovní potřeby. Nebo můžete lenošit u zastřešeného bazénu, využít krytou pergolu, grilovat na zahradě, si zahrát pinpong nebo využít některé ze sportovišť v obci. Rádi Vám zajistíme projížďku na koni, možnost rybaření, masáže. Jedná se o uzavřený objekt, který si můžete pronajmout buď celý při větší partě, nebo je pokoj.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Okolí skýtá nepřeberné možnosti výletů a turistických cílů – na kole, pěšky nebo autem. V zimě je v dosahu lyžařské středisko Troják pro sjezdové lyžování i běžky.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Tomášů Všechovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Tomášů
Ceník ubytování a stravování