Penzion U Špičáku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion leží přímo pod Tanvaldským Špičákem v klidné obci Albrechtice v Jizerských horách, prostorný zatravněný pozemek je obklopen zelení a poskytuje klid pro relaxaci i volný pohyb dětí (hřiště, dětské hřiště, sáňkování). Bezplatné parkování je přímo u penzionu s bezproblémovým příjezdem autem i v zimě. Z Prahy k nám dojedete za 85 minut po Liberecké D10 přes Jablonec (výjezd směr Tanvald, Harrachov) a Smržovku (na náměstí odbočit doleva). Autobus 200m (zastávka Albrechtice), vlak 400m (zastávka Tanvaldský Špičák). Unikátní poloha skýtá v zimě ráj pro sjezdaře (od penzionu sjedete cca 200m k lanovce) i běžkaře (v místě nástup na Jizerskou magistrálu). Místo a okolí pak celoročně nabízí nepřeberně možností vyžití pro turistiku, cykloturistiku, tenis, inline a další sporty, v okolí se nachází dvě desítky rozhleden a mnoho dalších turistických cílů. Lokalita je též houbařským rájem a má nejčistší ovzduší v Čechách. Podrobné info na www.uspicaku.com
Vybavení a služby
Penzion má 75 lůžek, většina pokojů vybavena sprchou a WC (popis níže). Bezplatné parkoviště u penzionu, lyžárna (kolárna), společenská místnost s barem a krbem, jídelna, dětský koutek, knihovnička, pokrytí wifi v celém objektu. Romantické a zcela klidné místo obklopené zelení je zároveň krátkou příjezdovou cestou spojeno s obcí (skiareál 200 m, obchod 150 m, pošta 200 m). V zimě možnost sáňkování přímo u penzionu, v letním období nabízíme posezení na venkovní terase či pod poergolou, grilování, k dispozici je ohniště, dětské hřiště (houpačky, skluzavka, pískoviště, trampolína, dětský domeček, bazének), stolní tenis, přírodní travnaté hřiště na míčové hry (volejbal, badminton, líný tenis, fotbálek). • SLOŽENÍ A KATEGORIE POKOJŮ: POKOJE "STANDARD" (sprcha a WC na pokoji): 2/3/4/5/6-lůžkové POKOJE "ECONOMY A" 2x2-lůžkový, 1x6-lůžkový (na pokoji umyvadlo a sprcha, WC společné v patře); POKOJE "ECONOMY B" (3 samostatné neprůchozí uzamykatelné pokoje, které mají společnou předsíň s koupelnou a odděleným WC) 2x4(5)-lůžkový, 1x5/6-lůžkový (ideální pro známé rodiny či party) Podrobne info a foto na www.uspicaku.com

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
SKIAREÁL TANVALDSKÝ ŠPIČÁK (200m) - více než 8km sjezdovek všech stupňů obtížnosti, 2x4-sedačková lanovka + 5 vleků, večerní lyžování, lyžařská škola, dětské pohyblivé pásy. SKIAREÁL SVĚTLÝ VRCH (200m), SKIAREÁL DETOA (vhodný pro děti a kurzy, lyžařská škola) 300m. JIZERSKÁ MAGISTRÁLA (900m) nabízí 180km upravených běžeckých tratí. Mimo zimu v provozu rozhledna na Špičáku, bikepark, půjčovna kol, elektrolkol a koloběžek. TENIS 1.000m (4 antukové kurty), nová INLINE dráha a PŘÍRODNÍ POSILOVNA 500m, KOUPALIŠTĚ Lučany 5km, přehrada Mšeno 11km, krytý bazén Jablonec 11km, Aguapark Babylon Liberec 20km. Ostatní zajímavé cíle a cyklotrasy najdete v rubrice MÍSTA V OKOLÍ. Podrobné info a foto na www.uspicaku.com
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz