PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion U Skály

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U Skály se nachází uprostřed překrásné přírody Lužických hor v obci Kytlice - Dolní Falknov na horním toku říčky Kamenice nedaleko České Kamenice a Nového Boru. Ideální místo pro zimní i letní rekreaci.
Vybavení a služby
Nabízíme komfortní ubytování v 11 pokojích s vlastním sociálním zařízením, z toho je jeden pokoj bezbariérový. Náročnější zákazníci mohou využít ubytování v romantickém domečku z 19.století. V areálu penzionu jsou dále k dispozici vytápěné chatky. Všichni rekreanti mohou využívat restauraci s krbem, TV a barem, salonek, párty stan, vybavené učebny, ohniště na grilování, venkovní altán, dětské hřiště, trampolínu, fotbalové hřiště, hřiště na beach volejbal, stolní tenis a ruské kuželky. Dále je možnost relaxace v sauně a vířivce. V celém objektu je připojení k internetu pomocí WI-FI. Pestrá paleta animačních programů. Nabízíme pořádání svatebních hostin, firemních večírků, teambuildingů s kompletním servisem. Možnost rezervace celého objektu pro uzavřenou společnost. Rádi Vám poradíme s výlety do okolí. Lze využít služeb půjčovny sportovního, táborového a festivalového vybavení v našem partnerském ubytovacím zařízení Poslův Mlýn v Doksech.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přírodní koupání v nedalekém malebném Lesním rybníku. Lesními cestami, silničkami i vlakem se lze z Kytlic vydat na vycházky a cyklistické výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí za pozoruhodnostmi přírody, starou architekturou i sklářskými tradicemi. V samotných Kytlicích můžete navštívit kostel sv. Antonína Paduánského, Lesní divadlo, obdivovat roubené stavby. U silnice do Polevska lze spatřit chráněné naleziště šafránu. Na svahu Stříbrného vrchu je malý lyžařský vlek. Milovníci koní mohou využít služeb farmy v Kytlici a objednat si jízdu na koni. Pěšky se můžete vydat na nedalekou rozhlednu Jedlová či zříceninu Tolštejn. Atraktivní jsou výlety na Jedlovou, Křížovou cestu v Jiřetíně pod Jedlovou, Čedičové varhany u Kamenického Šenova, skalní hrad Sloup, do sklárny v Novém Boru či Vlastivědného muzea v České Lípě. Vaším cílem se může stát i největší pískovcový oblouk v Evropě - Pravčická brána. Zimní rekreace - upravené běžecké tratě, vleky v Polevsku a Jedlové.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz