Penzion U Skály - Poloha, Služby, Okolí

Penzion U Skály

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U Skály se nachází uprostřed překrásné přírody Lužických hor v obci Kytlice - Dolní Falknov na horním toku říčky Kamenice nedaleko České Kamenice a Nového Boru. Ideální místo pro zimní i letní rekreaci.
Vybavení a služby
Nabízíme komfortní ubytování v 11 pokojích s vlastním sociálním zařízením, z toho je jeden pokoj bezbariérový. Náročnější zákazníci mohou využít ubytování v romantickém domečku z 19.století. V areálu penzionu jsou dále k dispozici vytápěné chatky. Všichni rekreanti mohou využívat restauraci s krbem, TV a barem, salonek, párty stan, vybavené učebny, ohniště na grilování, venkovní altán, dětské hřiště, trampolínu, fotbalové hřiště, hřiště na beach volejbal, stolní tenis a ruské kuželky. Dále je možnost relaxace v sauně a vířivce. V celém objektu je připojení k internetu pomocí WI-FI. Pestrá paleta animačních programů. Nabízíme pořádání svatebních hostin, firemních večírků, teambuildingů s kompletním servisem. Možnost rezervace celého objektu pro uzavřenou společnost. Rádi Vám poradíme s výlety do okolí. Lze využít služeb půjčovny sportovního, táborového a festivalového vybavení v našem partnerském ubytovacím zařízení Poslův Mlýn v Doksech.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přírodní koupání v nedalekém malebném Lesním rybníku. Lesními cestami, silničkami i vlakem se lze z Kytlic vydat na vycházky a cyklistické výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí za pozoruhodnostmi přírody, starou architekturou i sklářskými tradicemi. V samotných Kytlicích můžete navštívit kostel sv. Antonína Paduánského, Lesní divadlo, obdivovat roubené stavby. U silnice do Polevska lze spatřit chráněné naleziště šafránu. Na svahu Stříbrného vrchu je malý lyžařský vlek. Milovníci koní mohou využít služeb farmy v Kytlici a objednat si jízdu na koni. Pěšky se můžete vydat na nedalekou rozhlednu Jedlová či zříceninu Tolštejn. Atraktivní jsou výlety na Jedlovou, Křížovou cestu v Jiřetíně pod Jedlovou, Čedičové varhany u Kamenického Šenova, skalní hrad Sloup, do sklárny v Novém Boru či Vlastivědného muzea v České Lípě. Vaším cílem se může stát i největší pískovcový oblouk v Evropě - Pravčická brána. Zimní rekreace - upravené běžecké tratě, vleky v Polevsku a Jedlové.
TOPlist