Poloha a dosažitelnost

Svou polohou je Modrava vyhledávaným turistickým místem po celý rok. Penzion U Pstruha stojí v samém srdci Modravy. Penzion je obklopen rozlehlým uzavřeným areálem a tím je ideální pro rodiny s dětmi. Parkování v areálu zdarma. Autobusové spojení ze Sušice a z Vimperka.

  Vybavení a služby

Penzion se skládá ze dvou obytných a několika technických budov. V původní budově je k dispozici jeden apartmán s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Dále jsou zde pokoje se společným sociálním zařízením. V nové budově jsou převážně dvoulůžkové pokoje, přičemž vždy dva pokoje mají společnou předsíň a koupelnu s WC. Plus jeden nově zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Většina pokojů je vybavena ledničkami. V celém penzionu je zdarma wi-fi připojení na internet. V původní budově je jídelna s barem, kde jsou k zapůjčení společenské hry. V oddělené budově je společenská místnost s kulečníkem, stolním fotbalem a šipkami. V rozlehlém uzavřeném areálu penzionu je k dispozici hostům venkovní posezení s grilem. Od jara do podzimu je otevřena půjčovna horských kol a úschovna pro kola návštěvníků.V zimě je zde lyžárna a půjčovna sněžnic a dětského vozíku Chariot s lyžemi a tažnou tyčí a pásem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Pro svou výbornou polohu Modrava od jaro do podzimu láká pěší i cykloturisty. V zimě zase může nabídnout mnoho běžeckých tras a pro milovníky sjezdovek je poblíž lyžařský areál Zadov, Kvilda nebo Kašperské hory.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Pstruha Modrava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Pstruha
Ceník ubytování a stravování