PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion u Námořníka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v klidné části Františkových Lázní, takže Vás zde nebude nic rušit. Světově proslulé Františkovy Lázně jsou součást tzv. Lázeňského trojúhelníku v Západních Čechách. Byly založeny už v roce 1793 jako Ves císaře Františka a v roce 1865 povýšil císař František Josef I. Františkovy Lázně na město. Město bylo budováno plánovitě, výsledkem je jedinečný architektonický a urbanistický celek, který doplňují parky a lesoparky o rozloze 250 ha. Vychutnáte si zde nádhernou lázeňskou atmosféru kterou přes sezonu Františkovy Lázně a jeho okolí nabízí mnoho sportovních využití: Aquaforum, krásná cyklostezka podél řeky Ohře vedoucí až do Karlových Varů. Z centra města vyjíždí mikrovláček na projížďku kolem rybníků Amerika. V okolí se nachází několik zajímavých historických památek, přírodní rezervace, golfové hřiště, lyžařský areál, rybníky ke sportovnímu rybolovu a další.
Vybavení a služby
Penzion disponuje šesti plně vybavenými pokoji v námořnickém duchu. Nabízíme pokoje dvoulůžkové (s možností i dvou přistýlek), čtyřlůžkový pokoj, rodinný pokoj s manželskou postelí a palandou, šestilůžkový pokoj s kuchyňkou a apartmán pro šest až osm osob (dvě přistýlky), který má plně vybavenou kuchyň a vlastní vstup na zahradu. Pro všechny naše hosty je zde k dispozici plně vybavená prostorná kuchyň, společenská místnost s krbem a zahradní pergola ke grilovaní a posezení. K dispozici máme 5 dětských jídelních židliček, bryndáčky, dětské nádobí, nočníky, přebalovací pult s plenkami a ubrousky, dětské postýlky včetně peřinek a polštářků, to vše zdarma.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kolem domu je velká oplocená zahrada cca 4.000m2, která je Vám i Vašim dětem plně k dispozici. Najdete na ní "pirátský ostrov" s dřevěnou maketou hradu, velký maják, houpačky, pískoviště s hračkami, trampolínu a skluzavku. Máme zde malou oboru se zvířátky jako je poník Matýsek, poník Bertík, prasátko Vašík a husy. Po domluvě rádi povozíme Vaše děti na poníkovi.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz