PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion U Kubečků Mladé Buky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U Kubečků se nachází 7 km od Trutnova směrem na Pec pod Sněžkou (5 km od Janských Lázní) v obci Mladé buky. Příjezdová cesta je asfaltová, v zimě udržovaná. Je vhodný pro ubytování rodin s dětmi i skupinové pobyty (víceúčelový prostor 7 x 10 m v ceně ubytování).
Vybavení a služby
V prvním nadzemním poschodí se nachází odhlučněné ubytovací prostory. Pokoje jsou čtyřlůžkové, vybaveny sprchou, toaletou, kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem a rychlovarnou konvicí. K dispozici je WiFi zdarma a televize. Uložení lyží/kol v uzamykatelném prostoru. V přízemí je společenská místnost s herním koutkem, TV, WiFi a barem. Dále nabízíme pronájem nově zrekonstruovaného víceúčelového prostoru (tělocvičnu) o velikosti 7 x 10 m. Samoobsluha potravin a smíšeného zboží je přímo v domě, bufet přes dvůr. Restaurace Kravín a Areál Mladé Buky (skipark) ve vzdálenosti 500 m od penzionu. Dětské hřiště a park 20 m od penzionu. Parkování zdarma u penzionu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci je Areál Mladé Buky vzdálený 500 m od penzionu. Areál nabízí vyžití rodinám s dětmi, lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front, uspokojí i snowbordisty a freestylisty. Dětem i začátečníkům slouží oddělený KIDpark vybavený pojízdným kobercem. Nejen pro děti je v Areálu Mladé Buky k dispozici Baldův vodní svět s trampolínami, brouzdalištěm, dětským hřištěm, minizoo, a také bobová dráha. Pro hosty penzionu nabízíme slevovou kartu hosta (10% sleva na skipas atd.). V Janských Lázních (5 km od penzionu) je nově otevřena Stezka do korun stromů (jedna z nejdelších v Evropě). Z Janských Lázní vede lanovka na Černou Horu, která je vhodná i pro pokoročilé lyžaře. Přes obec projíždí 1x denně SKIBUS. Zastávka 100m od penzionu. Skibus umožní Vaši snadnou dopravu do dalších lyžařských center. Více na skibusy v Krkonoších. Dále je možné využít hustou síť pravidelných autobusových linek a železnice. Zastávky cca 100m od penzionu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz