Poloha a dosažitelnost

Penzion U Kubečků se nachází 7 km od Trutnova směrem na Pec pod Sněžkou v obci Mladé buky. Příjezdová cesta je asfaltová, v zimě udržovaná. Je vhodný pro ubytování rodin s dětmi i řemeslníků.

  Vybavení a služby

V prvním nadzemním poschodí se nachází odhlučněné ubytovací prostory. Pokoje jsou čtyřlůžkové, vybaveny sprchou, toaletou, kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnou troubou, sporákem a rychlovarnou konvicí. K dispozici je wifi zdarma a televize. Uložení lyží/kol v uzamykatelném prostoru. V přízemí je odhlučněná hospoda (bez kuchyně) s kulečníky a šipkami. Vchody hospody a ubytovacích prostor jsou odděleny. Samoobsluha potravin a smíšeného zboží je přímo v domě, bufet přes dvůr. Restaurace ve vzdálenosti 500 m od penzionu. Dětské hřiště 20m od penzionu. Parkování zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V obci je Skipark Mladé buky vzdálený 600m od penzionu. Skipark nabízí vyžití rodinám s dětmi, lyžařům, hledajícím klidnější svahy a vleky bez front, uspokojí i snowbordisty a freestylisty. Dětem i začátečníkům slouží oddělený KIDpark vybavený pojízdným kobercem. Přes obec projíždí 1x denně SKIBUS. Zastávka 100m od penzionu. Skibus umožní Vaši snadnou dopravu do dalších lyžařských center. Více na skibusy v Krkonoších. Dále je možné využít hustou síť pravidelných autobusových linek a železnice. Zastávky cca 100m od penzionu.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Kubečků Mladé buky Mladé Buky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Kubečků Mladé buky
Ceník ubytování a stravování