Poloha a dosažitelnost

Penzion U Kubečků se nachází 7 km od Trutnova směrem na Pec pod Sněžkou (4 km od Janských Lázní) v obci Mladé buky. Příjezdová cesta je asfaltová, v zimě udržovaná. Je vhodný pro ubytování rodin s dětmi i skupinové pobyty (víceúčelový prostor 7 x 10 m v ceně ubytování).

  Vybavení a služby

V prvním nadzemním poschodí se nachází odhlučněné ubytovací prostory. Pokoje jsou čtyřlůžkové, vybaveny sprchou, toaletou, kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem a rychlovarnou konvicí. K dispozici je WiFi zdarma a televize. Uložení lyží/kol v uzamykatelném prostoru. V přízemí je odhlučněná hospoda (bez kuchyně) s šipkami. Vchody hospody a ubytovacích prostor jsou odděleny. V přízemí se nachází nově zrekonstruovaný víceúčelový prostor (tělocvična) o velikosti 7 x 10 m. Samoobsluha potravin a smíšeného zboží je přímo v domě, bufet přes dvůr. Restaurace ve vzdálenosti 500 m od penzionu. Dětské hřiště a park 20 m od penzionu. Parkování zdarma u penzionu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V obci je Areál Mladé buky vzdálený 600 m od penzionu. Areál nabízí vyžití rodinám s dětmi, lyžařům, hledajícím klidnější svahy a vleky bez front, uspokojí i snowbordisty a freestylisty. Dětem i začátečníkům slouží oddělený KIDpark vybavený pojízdným kobercem. Nejen pro děti je v Areálu Mladé Buky k dispozici Baldův vodní svět s dětským hřištěm a minizoo a také bobová dráha. Pro hosty penzionu nabízíme slevovou kartu hosta (20% sleva na skipas atd.). V Janských Lázních (4 km od penzionu) je nově otevřena Stezka do korun stromů (jedna z nejdelších v Evropě). Přes obec projíždí 1x denně SKIBUS. Zastávka 100m od penzionu. Skibus umožní Vaši snadnou dopravu do dalších lyžařských center. Více na skibusy v Krkonoších. Dále je možné využít hustou síť pravidelných autobusových linek a železnice. Zastávky cca 100m od penzionu.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Kubečků Mladé buky Mladé Buky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Kubečků Mladé buky
Ceník ubytování a stravování