Penzion U Kubečků Mladé Buky - Poloha, Služby, Okolí

Penzion U Kubečků Mladé Buky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U Kubečků se nachází 7 km od Trutnova směrem na Pec pod Sněžkou (4 km od Janských Lázní) v obci Mladé buky. Příjezdová cesta je asfaltová, v zimě udržovaná. Je vhodný pro ubytování rodin s dětmi i skupinové pobyty (víceúčelový prostor 7 x 10 m v ceně ubytování).
Vybavení a služby
V prvním nadzemním poschodí se nachází odhlučněné ubytovací prostory. Pokoje jsou čtyřlůžkové, vybaveny sprchou, toaletou, kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem a rychlovarnou konvicí. K dispozici je WiFi zdarma a televize. Uložení lyží/kol v uzamykatelném prostoru. V přízemí je společenská místnost s herním koutkem, TV, WiFi a barem. Dále nabízíme pronájem nově zrekonstruovaného víceúčelového prostoru (tělocvičnu) o velikosti 7 x 10 m. Samoobsluha potravin a smíšeného zboží je přímo v domě, bufet přes dvůr. Restaurace ve vzdálenosti 500 m od penzionu. Dětské hřiště a park 20 m od penzionu. Parkování zdarma u penzionu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci je Areál Mladé Buky vzdálený 500 m od penzionu. Areál nabízí vyžití rodinám s dětmi, lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front, uspokojí i snowbordisty a freestylisty. Dětem i začátečníkům slouží oddělený KIDpark vybavený pojízdným kobercem. Nejen pro děti je v Areálu Mladé Buky k dispozici Baldův vodní svět s dětským hřištěm a minizoo a také bobová dráha. Pro hosty penzionu nabízíme slevovou kartu hosta (10% sleva na skipas atd.). V Janských Lázních (4 km od penzionu) je nově otevřena Stezka do korun stromů (jedna z nejdelších v Evropě). Přes obec projíždí 1x denně SKIBUS. Zastávka 100m od penzionu. Skibus umožní Vaši snadnou dopravu do dalších lyžařských center. Více na skibusy v Krkonoších. Dále je možné využít hustou síť pravidelných autobusových linek a železnice. Zastávky cca 100m od penzionu.
TOPlist