Penzion U Kostela - horská chata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U Kostela leží v horské obci Strážné, tj. 5km od města Vrchlabí v nadmořské výšce cca 800m. V letní sezóně možnost parkování u penzionu (zdarma). V zimní sezóně parkování na hlídaném parkovišti v obci což je 700m od penzionu, odvoz zavazadel z parkoviště zajištěn zdarma. Sjezdovky - Strážné 200m, Herlíkovice 4km, Špindlerův Mlýn 12km.Do Herlíkovic odvoz skibusem - zdarma
Vybavení a služby
Horský penzion, školy v přírodě, výlety, seznamovací kurzy (MŠ, ZŠ, SŠ), školení, rodinná rekreace, lyžařské kurzy, atd. Počet lůžek 33 + 4 přistýlky - pro školy, pokoje 2 až 4 lůžkové. V celém objektu Wi-Fi připojení. Toalety na patře, sprchy v přízemí vše po rekonstrukci, jídelna s barem, projektor s plátnem. Klubovna - TV, SAT, Wi-fi, stolní hry, dětský koutek, stolní fotbal, šipky, krbová kamna. Trampolína, venkovní vyhřívaný bazén, venkovní stolní tenis, dětské hřiště, hřiště na míčové hry, ohniště, venkovní krb... Stravování - snídaně - bufetový stůl, večeře o 3 chodech.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto - výlety po okolí (Špindlerův Mlýn, Sněžka, Jánské lázně, Žalý, Benecko...), tenisové kurty, malé fotbalové hřiště, dětské hřiště, koně v dosahu, horská kola,houby, borůvky, odpočinek. U objektu je trampolína, dětské hřiště, travnaté hřiště, venkovní vyhřívaný bazén, stolní tenis, grilování, ohniště - vše zdarma. Ve Vrchlabí přírodní koupaliště - 5km, Krkonošské muzeum. Zima - běžky, sjezdovky, snowboard, lyžařská škola pro všechny věkové kategorie, půjčovny lyží, snowboardu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz