Poloha a dosažitelnost

Horský rodinný penzion U Černého kohoutka s celoročním provozem je umístěný v krásném prostředí, v centru Šumavy. V oblasti střediska zimních sportů Zadov- Churáňov. Penzion je vhodný pro letní či zimní dovolenou, ozdravné pobyty, sportovní soustředění, firemní semináře. Zadov 1km, Vimperk 12km, Stachy 3km, Kašperské Hory 13km, České Budějovice 60km, Praha 150km. U penzionu je vlastní parkoviště střežené kamerovým systémem.

  Vybavení a služby

Penzion nabízí prostorné, stylově zařízené 2-4lůžkové pokoje s možností přistýlky. Luxusní apartmá - 2x samostatná ložnice, samostatný balkon s výhledem na Javorník, kuchyňský kout s lednicí, satelitní televize, prostorná moderní koupelna. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, satelitní televizí, radiobudíkem ,přehrávačem DVD. Všechny pokoje mají překrásný výhled do údolí k Javorníku a svým vybavením uspokojí i náročného hosta. Součástí penzionu je recepce, stylový bar a jídelna s krbem. Letní vyhlídková terasa, přírodní ohniště, gril, FINSKÁ SAUNA, VÍŘIVÁ VANA, venkovní vyhřívaný bazén, úschovna lyží a kol. Stravování je pro naše hosty zajištěno formou polopenze. Snídaně - švédský stůl, večeře servírovaná kombinovaná se salátovým bufetem.

  Rekreace a služby v okolí

Středisko zimních sportů Zadov-Churáňov je vzdáleno 800m, zde se kromě sedačkové lanovky nachází i několik lyžařských vleků s upravovanými a uměle zasněžovanými sjezdovkami. Běžecké, závodní i turistické tratě jsou udržovány a navazují na tratě v celém NP Šumava. Penzion je cca 20km od německého SKIZENTRUM Mitterdorf (Philippsreut 1139n.m., www.skizentrum-mitterdorf.de). V letním období se nabízí velké množství příležitostí k pěším tůrám a cyklistickým výletům a vzhedem k ideální poloze je penzion dobrým výchozím bodem. Na sklonku léta se pak mohou návštěvníci těšit na množství hub, které rostou v přilehlém okolí. Nedaleko je půjčovna lyží a horských kol, tenisové kurty, posilovna nebo sauna. Zajišťujeme zdravotní, sportovní a relaxační masáže.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Černého kohoutka Nový Dvůr
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Černého kohoutka
Ceník ubytování a stravování