Poloha a dosažitelnost

APARTMÁNY POD ČERŤÁKEM ŠKRDLOVICE se nachází v centru obce Škrdlovice 49°38'02,15" severní šířky a 15°55'24,84" východní délky, 8km severně od Žďáru nad Sázavou na silnici I/37. Dálkové autobusové spojení s Prahou, Hradcem Králové a Znojmem. Místní autobusové spojení ze Žďáru nad Sázavou, Chotěboře a Hlinska v Čechách. Nejbližší vlakové stanice Žďár nad Sázavou, Žďírec nad Doubravou a Hlinsko v Čechách.

  Vybavení a služby

Popis pokojů: 1. poschodí: apartmán - 2 dvoulůžkové pokoje, kuchyňka s jídelnou a soicální zařízení - vybavení- varná konvice, varná deska, mikrovlnka, lednička, televize č. 11 - dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení - vybavení - varná konvice, lednička, televize č. 12 - čtyřlůžkový pokoj, kuchyňka, sociální zařízení - vybavení - varná konvice, varná deska, mikrovlnka, lednička, televize 2. pochodí: č. 21 - dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení - vybavení - varná konvice, lednička, televize č. 22 - čtyřlůžkový pokoj, kuchyňka, sociální zařízení - vybavení - varná konvice, varná deska, mikrovlnka, lednička, televize č. 23 - 2 pokoje /1x 4 lůžka, 1x2 lůžka - možnost 2 přistýlek/ kuchyňka, sociální zařízení - vybavení- varná konvice, varná deska, mikrovlnka, lednička, televize

  Rekreace a služby v okolí

V letním období lze využít vodní plochu Velkého Dářka ke koupání a provozování vodních sportů jachting a surfing. V zimním období je v obci Škrdlovice a okolí upravováno 180km lyžařských stop. Sjezdovky s umělým zasněžováním se na chází v Novém Městě na Moravě (20km) Svratce (20km) a v Hlinsku v Čechách (17km). Okolí obce lze celoročně využít pro turistiku. Vhodné terény pro cykloturistiku všeho druhu, hustá síť lesních a polních silniček a nezpevněných komunikací v hodných pro trek a kros. V blízkém okolí se nachází lezecké terény a revír pro sportovní rybáře. Na katastru obce sportovní střelnice pro dlouhé a krátké palé zbraně. Obec je vybavena třemi restauracemi obchodem s celotýdením provozem a tenisovým kurtem. Krytý bazén ve Žďáře nad Sázavou (8km) a Hlinsku v Čechách (17km).

Zpět


TOPlist
  Penzion Tisůvka Škrdlovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Tisůvka
Ceník ubytování a stravování