Penzion Táňa - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Táňa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný Penzion Táňa v horském městečku Pec pod Sněžkou v centru zimních i letních sportů a turistického ruchu, ležící v jihovýchodní části Krkonoš v údolí malebné čisté říčky Úpy pod vrcholem nejvyšší hory České republiky Sněžky (1.602m n.m.) v oblasti přírodního chráněného Krkonošského národního parku, nabízí klidné domácí prostředí, ubytování s kapacitou 46 míst v krásném slunném místě Krkonoš v nadmořské výšce 890 metrů n. m. s kouzelným výhledem. Dobrá autobusová dostupnost, cca 800m do centra města Pec pod Sněžkou
Vybavení a služby
Ubytování je možné ve dvou, tří, pěti a šestilůžkových pokojích. Celkem 46 lůžek. Klid, panenská příroda a vynikající domácí kuchyně uspokojí i náročné hosty. Součástí ubytování je možnost polopenze i plné penze. Penzion Táňa je vhodný pro lyžařské kurzy, školy v přírodě, ale i rodiny s dětmi. Bezplatné využití lyžařského vleku u penzionu. Společenská místnost vybavena LCD TV, DVD, SAT. V letních měsících slunná terasa s bazénem. Free Wifi.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pec pod Sněžkou a Velká Úpa patří mezi nejznámější střediska zimních sportů v ČR. Nabízejí nejen pestrou škálu služeb a pro fanoušky lyžování a snowboardingu, ale především nezaměnitelnou atmosféru. Lyžuje se především ve dvou velkých areálech SKI-Pec v Peci pod Sněžkou a SKI-Port ve Velké Úpě.
TOPlist