Poloha a dosažitelnost

Penzion v klidné obci Albrechtice, vyhlášené jako lokalita s nejčistším ovzduším v ČR. Dostupnost je možná autem přímo k penzionu - parkování pro 15 vozů a 1 BUS. Zastávka ČD je vzdálená 300m, BUS 150m. Většina vrcholků skýtá úžasný výhled do kraje i díky největší koncentraci rozhleden v Čechách.

  Vybavení a služby

Penzion disponuje 16ti 2-6 lůžkovými pokoji o celkové kapacitě 60 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. K dispozici MINIFITNESS se saunou. Oddělená místnost pro 40 osob je vhodná pro školení, semináře a porady. Hlavní sál s barem, krbem a televizí slouží jako jídelna či společenská místnost k posezení s kapacitou 50 míst. Pro ubytovné máme malé hřiště na volejbal nebo mini kopanou, venkovní altánek a ohniště. Nově připravujeme fitnessvíkendy pod vedením osobního a kondičního trenéra včetně možnosti masáží. Naše polopenze se skládá ze snídaně formou bohatého švédského stolu a tříchodové servírované večeře doplněné sladkými a slanými zákusky. Pro větší skupiny sestavíme jídelníček dle vašich požadavků. V nabídce jsou vína RIOJA a pivo Pilsner Urquell.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Celé okolí je protkáno vyhlášenými turistickými a cyklistiskými trasami, které vedou do všech znamých míst Jizerských hor - Jizerka, Bukovec, Souš, Bedřichov, Desná, Kořenov, Smědava. V okruhu do 30km je bohatá nabídka kulturního a sportovního vyžití - jablonecká přehrada Mšeno s průzračnou vodou ke koupání, plavecký bazén v Jablonci n.N., zábavní park Centrum Babylon a iQLANDIA, ZOO a botanická zahrada v Libereci, bobová dráha Janov n.N., zámek Sychrov. Ski areál Tanvaldský Špičák s nejmodernějším zasněžovacím systémem je tradičně pořadatelem FIS závodů v alpských disciplínách, tudíž s perfektně upravenými tratěmi po celou sezonu. Noční lyžování v úterý a sobotu.

Zpět


TOPlist
  Penzion Světlá Hora Albrechtice v J. H.
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Světlá Hora
Ceník ubytování a stravování