Poloha a dosažitelnost

Penzion Splněný sen se nachází na polosamotě obklopené šumavskými lesy nedaleko středověkého královského hradu Kašperk. Krásná samota uprostřed šumavských lesů s nádhernou vyhlídkou na vrcholové partie Šumavy. Ideální místo pro Vaši rodinnou i romantickou rekreaci, relaxaci i aktivní odpočinek. Parkování přímo v areálu zdarma.

  Vybavení a služby

Kapacita až 51 lůžek v 8 apartmánech. Polovina je nově zrekonstruovaná s vlastní vybavenou kuchyňkou, novou koupelnou se sprchovým koutem a novým WC. Místnosti s plastovými okny, novými podlahami a novým nábytkem. Všechny apartmány mají vlastní samostatné WC a koupelnu. Původní verze je s vanou. Všichni návštěvníci mohou využít k posezení střešní terasu v 1.patře. K dispozici 2 klubovny, restaurace, v uzavřeném prostoru v rozsáhlém komplexu najdete dále dětskou trampolínu, hřiště, pískoviště, houpačky, hrazdy apod. Pro dospělé relaxační zónu u velkého bazénu s lehátky a altánky. Odpočívat můžete také na několika terasách (kryté i střešní s překrásným výhledem do okolí) nebo si zahrát míčové hry na velkém hřišti. Nabízíme využití ohniště a venkovního grilování. Osobní přístup a pohodová atmosféra, příprava výletů, zapůjčení map, průvodců a dalších materiálů. Nabízíme v naší restauraci možnost stravování polopenze nebo plné penze. Vynikající prostředí a podmínky pro školy a školky v přírodě, sportovní soustředění, semináře apod.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Ideální místo pro ty, kteří rádi nazují pevné boty a jen tak se toulají. Vášniví cyklisté a cykloturisté si také přijdou na své.

Zpět


TOPlist
  Penzion Splněný sen Kašperské Hory, Strašín
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Splněný sen
Ceník ubytování a stravování