Penzion Souvlastní - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Souvlastní

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází 12km od Rychnova n Kněžnou směr Zdobnice, vlatní parkoviště pro návštěvníky a ubytované hosty k dispozici, před objektem je zastávka veřejné autobusové dopravy z Rychnova nad Kněžnou.
Vybavení a služby
Penzion nabízí ubytování až pro 35 osob s možností kompletního stravování, vhodné pro rodinnou rekreaci, firemní a společenské akce, večírky, školy v přírodě, lyžařské kurzy, motorkáře a cyklisty. Pro hosty je připravena prostorná jídelna s dětským koutkem, salonek se šipkami, cvičebním nářadím, televizí, restaurace s barem, učebna pro 40 posluchačů, kterou je možno využít jako tělocvičnu nebo i jako taneční parket a pod. Je zde úschovna kol, šatna s vyhřívanými skříňkami na lyžařskou výstroj. U objektu je k dispozici vlatní parkoviště, venkovní posezení, ohniště, gril a v létě vyhřívaný venkovní bazén. Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem, společné sociální zařízení na patře, pokoje se sociálním zařízením a apartmány. Blíže na www.penzionsouvlastni.cz

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion je uprostřed lesů, v údolí říčky Zdobnice, vhodný především pro milovníky nedotčené přírody, cyklistiky, turistiky a houbaření. Je zde i možnost navštívit golfové hřiště v 1,5km vzdálené obci Nebeská Rybná, kde Vám zapůjčí golfovou výzbroj a instruktor Vám udělí za mírný polatek základní lekci hry golfu. Pro milovníky dobrodružství a napětí s velkou dávkou adrenalinu, je v nedalekm SKI CENTRU Zdobnice možné si v přírodě zahrát PAINTBAL. Zapůjčí Vám vybavení, ošacení a zaškolí!! V zimně provozuje SKI CENTRUM Zdobnice lyžařský areál se sjezdovými tratěmi, vybavené moderním zasněžovacím zařízením, a je zde lyžařská škola, Snowpark a občerstvení. Užasná je v zimně výprava na běžkách po horských hřebenech. Krásy Orlických hor Vás uchvátí třeba i při návštěvě Zemské brány, kostela Neratov, nebo při prohlídce hradů a zámků v okolí. Nejde opomenout objekty vojenského opevnění, jako je tvrz Hanička, ale i muzeum hraček v Rychnově nad Kněžnou. Je tu krásný kraj, přijeďte se podívat.
TOPlist