Penzion Souvlastní

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází 12km od Rychnova n Kněžnou směr Zdobnice, vlatní parkoviště pro návštěvníky a ubytované hosty k dispozici, před objektem je zastávka veřejné autobusové dopravy z Rychnova nad Kněžnou.
Vybavení a služby
Penzion nabízí ubytování až pro 35 osob s možností kompletního stravování, vhodné pro rodinnou rekreaci, firemní a společenské akce, večírky, školy v přírodě, lyžařské kurzy, motorkáře a cyklisty. Pro hosty je připravena prostorná jídelna s dětským koutkem, salonek se šipkami, cvičebním nářadím, televizí, restaurace s barem, učebna pro 40 posluchačů, kterou je možno využít jako tělocvičnu nebo i jako taneční parket a pod. Je zde úschovna kol, šatna s vyhřívanými skříňkami na lyžařskou výstroj. U objektu je k dispozici vlatní parkoviště, venkovní posezení, ohniště, gril a v létě vyhřívaný venkovní bazén. Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem, společné sociální zařízení na patře, pokoje se sociálním zařízením a apartmány. Blíže na www.penzionsouvlastni.cz

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion je uprostřed lesů, v údolí říčky Zdobnice, vhodný především pro milovníky nedotčené přírody, cyklistiky, turistiky a houbaření. Je zde i možnost navštívit golfové hřiště v 1,5km vzdálené obci Nebeská Rybná, kde Vám zapůjčí golfovou výzbroj a instruktor Vám udělí za mírný polatek základní lekci hry golfu. Pro milovníky dobrodružství a napětí s velkou dávkou adrenalinu, je v nedalekm SKI CENTRU Zdobnice možné si v přírodě zahrát PAINTBAL. Zapůjčí Vám vybavení, ošacení a zaškolí!! V zimně provozuje SKI CENTRUM Zdobnice lyžařský areál se sjezdovými tratěmi, vybavené moderním zasněžovacím zařízením, a je zde lyžařská škola, Snowpark a občerstvení. Užasná je v zimně výprava na běžkách po horských hřebenech. Krásy Orlických hor Vás uchvátí třeba i při návštěvě Zemské brány, kostela Neratov, nebo při prohlídce hradů a zámků v okolí. Nejde opomenout objekty vojenského opevnění, jako je tvrz Hanička, ale i muzeum hraček v Rychnově nad Kněžnou. Je tu krásný kraj, přijeďte se podívat.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz