Poloha a dosažitelnost

Sněhov je klidná obec 2km nad místním významným centrem Malá Skála. Penzion stojí na kraji Sněhova. Popis cesty včetně mapy s vyznačenou polohou domu najdete na našich stránkách. 90km z Prahy. 230km z Brna. Naše GPS: 50°39'20.772"N, 15°11'52.109"E

  Vybavení a služby

V domě jsou čtyři samostatné byty 1+1 nebo 1+kk. Každý má vybavenou kuchyň, koupelnu a WC. Všechno zařízení je nové. Součástí domu je kamenná společenská místnost s klenutým stropem. Posedět a grilovat můžete také venku pod slunečníky nebo u ohniště. Parkuje se na dvou parkovacích plochách pro 6 vozů. Kola nebo lyže můžete bezpečně uložit v uzamykatelné stodole. Pro děti zapůjčíme cestovní postýlky a krmicí židličku. Prosluněný jižně orientovaný dům i veliká louka pod ním nabízí absolutní soukromí a volný prostor otevřený nad údolí řeky Jizery. Na pozemku rostou ovocné stromy a keře – jejich plody přijměte jako naši pozornost.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V okolí krásná příroda, skalní města, hrady, zámky (viz. odkaz vlevo "Místa v okolí"). Výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, lyžování. Koupání na jezu a občanská vybavenost na Malé Skále, 2km.

Zpět


TOPlist
  Penzion Sněhov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Sněhov
Ceník ubytování a stravování