Penzion Škola - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Škola

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází přímo v Loučné pod Klínovcem 100m od pěšího přechodu do světoznámého zimního střediska se skokanskými můstky Oberwiesental, Fichtelberg se sjezdovkami.
Vybavení a služby
Penzion s ubytováním v Krušných horách nabízí 2-lůžkové pokoje s možností přistýlek a 1x 6-lůžkový pokoj. Všechny pokoje mají TV. V pokojích jsou umyvadla. Sociální zařízení je společné, zvlášť pro dámy a pány. K dispozici je bar - restaurace, malá společenská místnost. Snídani si můžete objednat zvlášť za cenu dle ceníku www.uklinovce.cz, dále si lze objednat polopenzi. Točíme Pilsner Urquell nebo Excelent, dále máme v nabídce vínečko, espresso kávu, alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, nabízíme naše nakládané speciality.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
200m od penzionu se nachází 4 sjezdové tratě vhodné především pro začátečníky, Klínovec vzdálený 1km, umělé zasněžování, večerní lyžování, běžecké lyžování, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skibus. Skiareál Klínovec má mnoho sjezdovek s různou obtížností, je 100% zasněžován a denně udržován. Večerní lyžování. Půjčovna a servis lyžařského vybavení, snowboardů, lyžařská škola pro malé i velké. Upravených mnoho km běžkařských tras.
TOPlist