Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází v romantickém údolí na louce na okraji Mikulášovic, autobus 2km, železniční zastávka Mikulášovice 2,5km, hraniční přechod Dolní Poustevna-Sebnitz (SRN) 10km.

  Vybavení a služby

Kuchyň pro hosty (sporák,lednice,kávovar, varná konvice, mikrovlnná trouba,nádobí, pračka), 2x klubovna s TV-sat, video, CD-přehrávač. V rozlehlé zahradě zahradní nábytek, letní pavilon pro 60 osob s krbovými kamny (možnost živé hudby), stolní tenis, volejbalové hřiště, pískoviště, zahradní přenosný gril, ohniště, hřiště na pentanque, ruské kuželky. Lze zapůjčit solární gril – poháněný sluneční energií. Uzamykatelné parkoviště pro 10 vozidel nebo 1 autobus, otevřené parkoviště pro 5 vozidel.

  Rekreace a služby v okolí

Turistické trasy, cyklotrasy, dvě přírodní koupaliště, Rumburk ( plavecká hala, Kapucínský klášter s Loretou, rozhledna Dymník), Jedlová ( rozhledna, důl sv.Sebastiána, křížová cesta, zřícenina hradu Tolštejn), Labské pískovce. V SRN: Sebnitz - park pravěkých zvířat (10km), Neustadt – akvapark, Drážďany, zámek Pilnitz, Saské Švýcarsko – Bastei, pevnost Königstein, Pirna.

Zpět


TOPlist
  Ubytování Rytíř z Ježova Mikulášovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování Rytíř z Ježova
Ceník ubytování a stravování