Poloha a dosažitelnost

Horní Bečva se nachází v údolí řeky Bečvy v malebném kraji s posvátnou horou Radhošť a Pustevnami. Pouhých 15km od Horní Bečvy je známé turistické městečko Rožnov pod Radhoštěm, kde stojí tři areály Valašského muzea v přírodě. V Rožnově pod Radh. je návštěvníkům k dispozici krytý bazén s tobogánem, 9-ti jamkové golfové hřiště. Penzion nabízí ubytování ve dvou samostatných apartmánech. Udržovaný travnatý pozemek 1000m2, terasa se zahradním nábytkem. Centrum 3km - možnost nakoupit potraviny - restaurace.

  Vybavení a služby

Samostatně stojící zděná chalupa v rekreační části Horní Bečvy.Penzion Rališka nabízí ubytování ve dvou samostatných apartmánech.Větší apartmán je pro 9 osob a menší apartmán je pro 4 osoby. Zvířata povolena, ložní prádlo a ručníky zahrnuty v ceně, nástup kdykoliv. Parkování před objektem. Elektrické topení. Apartmán pro 9 osob: Přízemí: 1 obývací pokoj - kachlová kamna, klavír, pohovka, TV-satelit a WIFI-zdarma. 1 obytná kuchyň - přímo propojena s obývacím pokojem (vybavena el. sporákem, lednicí, nádobím, kávovarem). 1 pokoj se 3 lůžky. Koupelna - sprcha, 2- umývadla. WC zvlášť. Patro: 1 pokoj se 4 lůžky ( možnost přistýlky ) a 1 pokoj se 2 lůžky. Sprcha, 1- umyvadlo. WC zvlášť. Apartmán pro 4 osoby: Malá předsíňka. Koupelna - WC, sprcha, 1-umyvadlo. Obytná kuchyň( vybavena el.sporákem lednicí,nádobím, kávovarem ), TV-satelit a WIFI-zdarma, 2 lůžka. Pokoj - 2 lůžka.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Přehrada s koupáním. Možnost koupání i ve vyhřívaném bazéně. Ideální pěší turistika. Tenisové kurty. V zimním období mohou lyžaři navštěvovat areály na Horní Bečvě, na Pustevnách, na Bílé, na Bumbálce nebo na Soláni (celkem 30 vleků). 3 vleky dosažitelné přímo od objektu. Na své si přijdou také běžkaři.

Zpět


TOPlist
  Penzion Rališka Horní Bečva
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Rališka
Ceník ubytování a stravování