Penzion Rališka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horní Bečva se nachází v údolí řeky Bečvy v malebném kraji s posvátnou horou Radhošť a Pustevnami. Pouhých 15km od Horní Bečvy je známé turistické městečko Rožnov pod Radhoštěm, kde stojí tři areály Valašského muzea v přírodě. V Rožnově pod Radh. je návštěvníkům k dispozici krytý bazén s tobogánem, 9-ti jamkové golfové hřiště. Penzion nabízí ubytování ve dvou samostatných apartmánech. Udržovaný travnatý pozemek 1000m2, terasa se zahradním nábytkem. Centrum 3km - možnost nakoupit potraviny - restaurace.
Vybavení a služby
Samostatně stojící zděná chalupa v rekreační části Horní Bečvy.Penzion Rališka nabízí ubytování ve dvou samostatných apartmánech.Větší apartmán je pro 9 osob a menší apartmán je pro 4 osoby. Zvířata povolena, ložní prádlo a ručníky zahrnuty v ceně, nástup kdykoliv. Parkování před objektem. Elektrické topení. Apartmán pro 9 osob: Přízemí: 1 obývací pokoj - kachlová kamna, klavír, pohovka, TV-satelit a WIFI-zdarma. 1 obytná kuchyň - přímo propojena s obývacím pokojem (vybavena el. sporákem, lednicí, nádobím, kávovarem). 1 pokoj se 3 lůžky. Koupelna - sprcha, 2- umývadla. WC zvlášť. Patro: 1 pokoj se 4 lůžky ( možnost přistýlky ) a 1 pokoj se 2 lůžky. Sprcha, 1- umyvadlo. WC zvlášť. Apartmán pro 4 osoby: Malá předsíňka. Koupelna - WC, sprcha, 1-umyvadlo. Obytná kuchyň( vybavena el.sporákem lednicí,nádobím, kávovarem ), TV-satelit a WIFI-zdarma, 2 lůžka. Pokoj - 2 lůžka.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přehrada s koupáním. Možnost koupání i ve vyhřívaném bazéně. Ideální pěší turistika. Tenisové kurty. V zimním období mohou lyžaři navštěvovat areály na Horní Bečvě, na Pustevnách, na Bílé, na Bumbálce nebo na Soláni (celkem 30 vleků). 3 vleky dosažitelné přímo od objektu. Na své si přijdou také běžkaři.
TOPlist