Penzion Pohoda - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Pohoda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
POZOR NOVÉ Penzion má vozidlo na odvoz osob na výlety za zvyhodněné ceny,nutno objednat předem.Penzion hotelového typu je v centru Kvildy u sjezdovek s umělým zasněžováním a večerním lyžováním (nejdelší přes 400m), dětským vlekem s lyžařskou školou, půjčovnou a servisem lyží a kol. Vedle objektu je centr.parkoviště, které je výchozím bodem pro výlety (cyklotrasy, tur.trasy, běž.stopy) na prameny Vltavy, Bučinu, NP Šumava adt. U objektu je zastávka ČSAD (přímé spojení z Prahy), která slouží jako zastávka "Zelených autobusů", cyklobusů a skibusů.
Vybavení a služby
Objekt nabízí ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích a apartmánech vybavených TV a soc.zařízením. V objektu je restaurace s kapacitou 65 míst s výbornou kuchyní, WIFI, TV, kolárna, lyžárna. Centrální parkoviště je hned vedle objektu. POZOR NOVÉ .Navštěvníky penzionu odvezeme a přivezeme z výletu os.automobilem za zvýhodněnou cenu.Nutná objednávka předem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
• Zima: Vedle objektu je sjezdový areál s 3 vleky a sjezdovkami s umělým zasněžováním a večerním lyžováním zaručující výborné sněhové podmínky po celou zimu, dětský vlek, lyžařská škola, půjčovna a servis kol a lyží. V blízkosti jsou strojově udržované běžecké stopy vedoucí všemy směry. • Léto: Kvilda je díky atraktivní poloze v centrální Šumavě důležitou křižovatkou "Zelených" autobusů, cyklobusů, skibusů, kterými můžete cestovat od Železné Rudy až na Lipno. Koupaliště je ve Vimperku a Rohanově. V Kvildě je muzeum, sauna, masáže a welnes.
TOPlist