Penzion Pod Ždánovem - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Pod Ždánovem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v jihozápadní části Šumavy v nadmořské výšce 636 m mezi městy Sušice (15km) a Kašperské Hory (7km), pod hradem Kašperk (4km). Do penzionu se lze nejlépe dostat autem (je k dispozice parkoviště s uzamykatelnou bránou) nebo autobusem ze Sušice (linka Sušice - Nezdice a zpět). Penzion se nachází hned u hlavní silnice, odkud je také vjezd na otevřené i uzamykatelné parkoviště.
Vybavení a služby
Penzion nabízí: 7 pokojů (18 lůžek + 6 přistýlky), každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. Depandance: 4 pokoje s 8 lůžky, vlastní kuchyňka a jídelna, TV, uzavřené parkoviště, možnost využití hřiště pro děti a sezení ve venkovním altánu s výhledem na Šumavu pár metrů od budovy. Wi-Fi zdarma v celém objektu. Možnost využít zamykatelnou místnost na kola nebo lyže a terasu pro příjemné posezení. • Skupiny: Pro skupiny zajišťujeme snídani, polopenzi či plnou penzi. Parkování autobusu je možné u penzionu nebo pár set metrů od penzionu, na parkovišti obce. V přízemí objektu je restaurace s výčepní místností a větší nekuřáckou jídelnou, kterou lze využívat i jako školící místnost nebo uzavřenou místnost pro slavnostní příležitosti. Budova penzionu je spojená s budovou depandance a kulturním domem obce, který lze ve spolupráci se starostkou Nezdic využít pro Vaše účely. Všechny tři objekty jsou průchozí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Nezdicich je možné v zimních měsících využívat lyžařský vlek Poma dlouhý cca 500m,nebo můžete naštívit nově vybudovaný lyžařský vlek s umělým zasněžováním a večerní lyžování v Kašperských horách vzdálenost 5 km. V letních měsících místní koupaliště, nebo koupaliště v Žihobcích, kde jsou také tenisové kurty. Pro jarní, letní i podzimní výlety slouží v blízké i šírokém okolí velké množství zajímavých turistických tras, které ocení milovníci přírody (Kašperské Hory, Čenkova Pila – soutok řek Vydra a Křemelná, Turnerova chata, Antýgl, Modrava, Kvilda, Horská Kvilda, Srní, Šumavské slatě a jezera, rozhledny Javorník, Poledník). Krásný výhled na Šumavu je z nově otevřené rozhledny Sedlo. Šumavské lesy jsou v podzimních měsících rájem pro houbaře. Na místě je možné po domluvě zajistit projížďku na koních, v Kašperských Horách bowling. Milovníci zimních sportů, ať už sjezdového nebo běžeckého lyžování mohou vybírat také ze široké nabídky.
TOPlist