Penzion Pod Ždánovem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v jihozápadní části Šumavy v nadmořské výšce 636 m mezi městy Sušice (15km) a Kašperské Hory (7km), pod hradem Kašperk (4km). Do penzionu se lze nejlépe dostat autem (je k dispozice parkoviště s uzamykatelnou bránou) nebo autobusem ze Sušice (linka Sušice - Nezdice a zpět). Penzion se nachází hned u hlavní silnice, odkud je také vjezd na otevřené i uzamykatelné parkoviště.
Vybavení a služby
Penzion nabízí: 7 pokojů (18 lůžek + 6 přistýlky), každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. Depandance: 4 pokoje s 8 lůžky, vlastní kuchyňka a jídelna, TV, uzavřené parkoviště, možnost využití hřiště pro děti a sezení ve venkovním altánu s výhledem na Šumavu pár metrů od budovy. Wi-Fi zdarma v celém objektu. Možnost využít zamykatelnou místnost na kola nebo lyže a terasu pro příjemné posezení. • Skupiny: Pro skupiny zajišťujeme snídani, polopenzi či plnou penzi. Parkování autobusu je možné u penzionu nebo pár set metrů od penzionu, na parkovišti obce. V přízemí objektu je restaurace s výčepní místností a větší nekuřáckou jídelnou, kterou lze využívat i jako školící místnost nebo uzavřenou místnost pro slavnostní příležitosti. Budova penzionu je spojená s budovou depandance a kulturním domem obce, který lze ve spolupráci se starostkou Nezdic využít pro Vaše účely. Všechny tři objekty jsou průchozí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Nezdicich je možné v zimních měsících využívat lyžařský vlek Poma dlouhý cca 500m,nebo můžete naštívit nově vybudovaný lyžařský vlek s umělým zasněžováním a večerní lyžování v Kašperských horách vzdálenost 5 km. V letních měsících místní koupaliště, nebo koupaliště v Žihobcích, kde jsou také tenisové kurty. Pro jarní, letní i podzimní výlety slouží v blízké i šírokém okolí velké množství zajímavých turistických tras, které ocení milovníci přírody (Kašperské Hory, Čenkova Pila – soutok řek Vydra a Křemelná, Turnerova chata, Antýgl, Modrava, Kvilda, Horská Kvilda, Srní, Šumavské slatě a jezera, rozhledny Javorník, Poledník). Krásný výhled na Šumavu je z nově otevřené rozhledny Sedlo. Šumavské lesy jsou v podzimních měsících rájem pro houbaře. Na místě je možné po domluvě zajistit projížďku na koních, v Kašperských Horách bowling. Milovníci zimních sportů, ať už sjezdového nebo běžeckého lyžování mohou vybírat také ze široké nabídky.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz