Penzion Pod strání - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Pod strání

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází 1 km od centra obce Deštné v O.h. u silnice vedoucí do Orlického Záhoří přímo v centru lyžařského areálu MARTA vedle místního pekařství a v blízkosti služebny Horské služby. Autobusová zastávka cca 200 m od penzionu.
Vybavení a služby
Udržované parkoviště se snadným příjezdem z komunikace střežené kamerovým systémem. Lyžárna a kolárna. Sušárna obuvi a oděvů. Restaurace s venkovní terasou - výhled na stráň (viz kamera) Stravování formou vydatné polopenze, snídaně formou výběru, večeře tříchodová. Pečivo dodáváme z naší malé pekárny. Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, pohovkou, TV, minibarem bezplatným internetem, vhodné pro alergiky. V penzionu se nekouří a není povolen vstup s domácími mazlíčky. Finská sauna s bazénkem, venkovním posezením a možností ochlazení i ve sněhu. Čtyřmístná vířivka s aroma a světelnou terapií. Léto - vyhřívaný venkovní bazén.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZIMNÍ OBDOBÍ - udržované běžecké stopy i po hřebenu Orlických hor, sedačková lanovka, lyžařské vleky, lyžařská i snowboardová škola, snowpark, večerní lyžování, skiservis a půjčovna lyží, možnost sáňkování přímo u penzionu, závody psích spřežení Šediváčkův long, ukončení zimní sezóny s RAMPUŠÁKEM (celodenní program)---- LETNÍ OBDOBÍ - pěší/ cyklo turistika ( putování kačenčinou pohádkovou říší, naučná stezka okolím Deštného), vojenská opevnění, jízdárna a vyjížďky na koních, lanový park, půjčovna kol, terénních koloběžek, motorových čtyřkolek, sjezd na terenních tříkolkách, smažírna pstruhů s možností vlastního odchytu ryb, Tavení skla dřevem, Kačenčino loučení s létem---- CELOROČNĚ lze využít služeb: informační centrum, Muzeum řemesel a zimních sportů, bowling, cca restaurací
TOPlist